بیاتومگ – کمپانی مارول پوستر های تازه ای را برای فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) درست چند ماه تا اکران آن در سینماها منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده کنید. در این پوستر های تازه منتشر شده، شاهد شهروندان کشور واکاندا و همچنین کاراکتر های اصلی فیلم به رهبری تی چالا یا همان پلنگ سیاه هستیم.

چادویک بوزمن اولین حضورش در نقش پلنگ سیاه را در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) در سال گذشته شروع کرد و از آن زمان نیز، طرفداران مشتاقانه منتظر دیدن وی در فیلم مستقلش می باشند. در حالی که فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) در برنامه تبلیغاتی کمپانی مارول اولویت بالاتری داشته است ولی به نظر می رسد که تبلیغات برای فیلم پلنگ سیاه قرار است در طی این فاصله زمانی ۴ ماهه تا اکران بیشتر شود.

در لیست کامل بازیگران فیلم چهره هایی چون چادویک بزمن، مایکل بی جردن، برنده جایزه اسکار لوپیتا نیانگو، دنای گیررا، مارتین فریمن، دنیل کالویا، آنجلا باست، فورست ویتکر و اندی سرکیس حضور دارند.

چندی پیش بود که مارول علاوه بر منتشر کردن تریلری تازه، پوستری نیز از این فیلم منتشر کرده و حال نیز در ادامه روند تبلیغاتی برای فیلم، پوستر های تازه ای منتشر کرده است. رایان کوگلر، کارگردان فیلم و جو روبرت کول فیلمنامه نویس فیلم پلنگ سیاه است. این فیلم در ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) اکران می شود.

پوستر های فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *