خانه آخرین خبرها فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) در حال توسعه است

فصل ۲ سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) در حال توسعه است

۰

بیاتومگ – فصل دوم سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) به طور رسمی در حال توسعه است. این سریال بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۲۰۱۴ نوشته لیان موریارتی است که در بهار امسال پخش شد و توانست هشت جایزه امی و همچنین تحسین گسترده ای از سوی منتقدان بدست بیاورد.

سریال بیشتر برای داستان پیچیده و اعتیادآور، بازیگران درجه یک و تصویرگری جالبش ستایش شد. بازیگران اصلی این سریال شامل ریس ویترسپون، نیکول کیدمن و لورا درن می باشند. اگرچه در ابتدا این سریال به عنوان یک مینی سریال به شمار می رفت ولی پذیرش و بازخورد مثبت از سوی منتقدان و بیننده ها سبب شد تا به سرعت ساخت فصل دوم آن به یک احتمال تبدیل شود. با این حال، از آنجا که هفت قسمت این مینی سریال به طور کامل داستان کتاب را پوشش داده اند، از موریارتی خواسته شد تا ایده هایی برای ساخت فصل دوم و ادامه دادن داستان مطرح کند. در ماه جولای امسال بود که گزارش هایی از شروع توسعه اولیه فصل دوم سریال خبر دادند و حال نیز به نظر می رسد که سریال به سرعت به سوی تولید پیش می رود.

سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ)
سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ)

گزارش ها حاکی از آن است که شبکه اچ بی او به دنبال آن است تا تولید فصل دوم سریال دروغ های کوچک بزرگ را در بهار سال ۲۰۱۸ آغاز نماید. شبکه اچ بی او هنوز به طور مستقیم و رسمی ساخت فصل دوم سریال را تایید نکرده است ولی اندکی پس از انتشار این خبر، گزارش دیگری منتشر شد که در آن، یکی از بازیگران سریال یعنی ریس ویترسپون، بازی در فیلم درام جدید Pale Blue Dot (نقطه آبی رنگ) ساخته نوح هاولی را رد کرده که به معنای آن است که فصل دوم سریال دروغ های کوچک بزرگ در راه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *