بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر اولین تیزر تریلر رسمی را برای فیلم Game Night (شب بازی) منتشر کرده اند که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. کارگردانان فیلم شب بازی، جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دالی، تیم پشت فیلم Vacation (تعطیلات) می باشند.

در این فیلم بازیگرانی همچون جیسون بیتمن (Horrible Bosses و Arrested Development)، ریچل مک آدامز (Midnight In Paris و True Detective)، جسی پلمونس (Black Mass و Bridge of Spies)، کایلی بونبوری (The Sitter و Twisted)، لامورن موریس (New Girl و Barbershop: The Next Cut)، بیلی مگنوسن (Bridge of Spies و Into the Woods) و کایل چندلر (Bloodline) به نقش آفرینی می پردازند.

مکس و انی یک زوج متاهل می باشند که میزبان شب سرگرمی هفتگی ای برای دوستان برون شهری خود می باشند. وقتی که حوصله همه سر می رود، این دوستان تصمیم می گیرند تا در بازی ای حول قتل رازآلود برادر مکس به نام بروکس شرکت کنند. این بازی که به عنوان یک بازی بزرگسالانه دنبال کردن سرنخ شروع شده بود، ناگهان به یک هرج و مرج غیر قابل توقف تبدیل می شود، به طوری که اصلا مشخص نیست که کدام قسمت یک بازی است و کدام قسمت واقعی می باشد. فیلم شب بازی برای اکران در ۲ مارس ۲۰۱۸ (۱۱ اسفند ۱۳۹۶) برنامه ریزی شده است.

تریلر فیلم Game Night (شب بازی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *