خانه آخرین خبرها سه‌گانه ای تازه از جنگ ستارگان به کارگردانی ریان جانسون ساخته می شود

سه‌گانه ای تازه از جنگ ستارگان به کارگردانی ریان جانسون ساخته می شود

۰
ریان جانسون - فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)

بیاتومگ – لوکاس فیلم به تازگی اعلام کرده است که سه‌گانه ای تازه از دنیای جنگ ستارگان و خارج از حماسه اسکای والکر توسط کارگردان فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) یعنی ریان جانسون در حال توسعه است.

جانسون به راه اندازی دومین قسمت از بازآفرینی برند اکشن-زنده جنگ ستارگان بسیار نزدیک است و همه نشانه ها حاکی از آن است که وی آن را بدست آورده است. بسیاری از افراد از همین الان در مورد فیلم آخرین جدای بسیار هیجان زده اند و پس از اینکه کالین تروور از فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: قسمت ۹) خارج شد، همه امیدوار بودند تا او سکان دار آن شود. بنا بر گزارش ها، جانسون پروژه قسمت ۹ را رد کرده و سکان این پروژه به جی جی آبرامز داده شده است.

ریان جانسون - فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)
ریان جانسون – فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای)

فیلم جنگ ستارگان: آخرین جدای به ادامه داستان Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد) می پردازد و در این قسمت از فیلم نیز شاهد حضور بازیگرانی چون مارک همیل، کری فیشر، آدام درایور، دیزی ریدلی، جان بویگا، لوپیتا نیونگو، اسکار ایزاک، دامنل گلیسون، آنتونی دنیلز، گوئندولین کریستی و اندی سرکیس خواهیم بود. البته بازیگران جدیدی نیز به فیلم اضافه شده اند که از جمله آنها می توان به برنده جایزه ی اسکار بنیسیو دل تورو، نامزد جایزه اسکار لورا درن و کلی ماری ترن اشاره کرد.

لوکاس فیلم اظهار داشته که ریان جانسون در حال کار بر روی سه‌گانه ای تازه از جنگ ستارگان است که در آن، وی اولین فیلم را قلم می زند و کارگردانی می کند. رم برگمن نیز در ساخت این سه‌گانه با وی همکاری خواهد کرد. مدیر کمپانی لوکاس فیلم کتلین کندی در مورد این موضوع اینگونه بیان می کند:

“ما همگی همکاری با ریان در فیلم آخرین جدای را دوست داشتیم. او یک نیروی خلاق است و دیدن اینکه او چطور فیلمنامه فیلم آخرین جدای را از ابتدا تا انتها نوشت، یکی از لذت بخش ترین اوقات دوران کاری ام بوده است. مطمئنا ریان با بوم خالی این سه‌گانه جدید کار های شگفت انگیزی خواهد کرد.”

ریان جانسون و رم برگمن در همین رابطه نیز اظهار داشتند:

“ما از همکاری با کمپانی لوکاس فیلم و دیزنی بسیار خوشحالیم. جنگ ستارگان، بزرگترین اسطوره و داستان مدرن می باشد و ما از کار بر روی آن بسیار احساس خوش شانسی می کنیم. ما برای ادامه دادن سری جدید فیلم ها بسیار مشتاق هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *