خانه آخرین خبرها بازیگران سریال Deadly Class (کلاس مرگبار) اعلام شد

بازیگران سریال Deadly Class (کلاس مرگبار) اعلام شد

۰
سریال Deadly Class (کلاس مرگبار)

بیاتومگ – لیست کامل بازیگران سریال Deadly Class (کلاس مرگبار)، اقتباسی سریالی از کتاب های کمیکی به همین نام توسط شبکه سایفای منتشر شده است. علاوه بر اسامی، شرح و توصیفی از کاراکتر های اصلی سریال نیز آشکار شده است.

برادران روسو که اغلب به عنوان کارگردانان ژانر کمدی شناخته می شوند و اغلب در دنیای سریال کار کرده اند، سرانجام با استفاده از تحسین و شهرتی که با فیلم های Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی) و Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) بدست آورند، توانستند راه خود به سوی پروژه های دیگر را باز کنند. تنها همین امسال خبر داده شد که این دو در حال کار برای ساخت دو سریال بر اساس کتاب های کمیک Quantum & Woody (کوانتوم و وودی) و بازی ویدیویی Little Nightmares (کابوس های کوچک) می باشند و در همین حین نیز کارگردانی سریال جنایی واقعی Mastermind (مغز متفکر) را بر عهده دارند.

در ماه سپتامبر امسال بود که گزارش داده شد برادران روسو قرار است سریال کلاس مرگبار را بر اساس سری کتاب های کمیکی به همین نام برای شبکه سایفای تولید کنند. این کمیک ها توسط ریک رمدر نوشته شده و بر روی مدرسه ای برای قاتلین و شخصیت اصلی مارکوس لوپز که به اکراه وارد این نوع زندگی شده، تمرکز می کند. این سریال، درام معمولی دبیرستانی را با خشونت و خون یک آکادمی برای قاتلین ترکیب می کند، بنابراین، این در دنیای سریال برجسته خواهد شد. حال نیز بازیگران برای قسمت آزمایشی این سریال انتخاب شده اند. در زیر می توانید اسامی بازیگران و توصیف شخصیت هایشان را مشاهده کنید.

یندیکت وانگ
یندیکت وانگ

بندیکت وانگ در نقش استاد لین – استاد اعظم مدرسه در هنرهای مرگبار. کشنده و دلهره آور. او یک آدم دمدمی مزاج همیشه در حال تغییر است که دانش آموزانش را تشویق و ستایش نمی کند.

بنجامین وادسوورث در نقش مارکوس – در یک لحظه، همه ما مارکوس بودیم، یک مطرود بی دست و پا و پر از اضطراب اجتماعی که در دنیای سرد و وحشی دبیرستان به دنبال پیدا کردن جایی برای خود می باشد. مارکوس سرشار از خشم است، اگر زندگی او نرمال می بود، شاید او روزی یک هنرمند می شد، یا شاید یک شاعر. در عوض، او مجبور است تا از زندگی در خیابان های فرانسیسکو جان سالم به در ببرد. چشمانش این موضوع را نشان می دهد. او در مرکز دنیایی غیر اخلاقی قرار گرفته است.

لینا کاندور در نقش ساسا – اسرارآمیز و با شهرت کشنده بودن حفاظت می شود. سایا از یکی از بالاترین خانواده های یاکوزا در ژاپن تبعید و به مدرسه فرستاده شده تا با یادگیری هنرهای کشنده خود را آزاد کند. او که دارای تخصص بالایی است، هیچ چیز سد راهش قرار نمی گیرد.

لینا کاندور
لینا کاندور

ماریا گابریلا دی فاریا در نقش ماریا – او عجیب و نمایشگرا است، او گردبادی از تغییر احساسات است. در مدرسه هنرهای مرگبار، بی ثباتی او به عنوان یک ابر قدرت در نظر گرفته می شود.

لوک تنی در نقش ویلی – در ظاهر گنگستری سرسخت است ولی در باطن، شخصی صادق و متفکر می باشد که به جای درگیر شدن در قتل و خونریزی، بیشتر علاقه مند به خواندن کتاب های کمیک و گوش دادن به موسیقی است. او توسط مادرش که رهبر گروهی گنگستری در لس آنجلس است، به حضور در مدرسه وادار شده است. او در زیر فشار قرار دارد تا به شخصی تبدیل شود که از آن متنفر است.

لیام جیمز در نقش بیلی – یک اسکلیت باز بی ارزش، پسر پلیسی فاسد و حال نیز فردی نامتجانس در مدرسه است. بیلی با هر وضعیتی با طعنه و شوخی مبارزه می کند. همیشه نیم نگاهی از شرارت در چشمانش وجود دارد.

میشل دووال در نقش چیکو – ترسناک، هیکلی و پسر کارتل مواد مخدر. همه می دانند که نباید سر به سر چیکو گذاشت. تنها کسی که می تواند به او آسیب بزند، دوست دخترش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *