خانه آخرین خبرها احتمال بازگشت جیسون موموا به سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) وجود دارد

احتمال بازگشت جیسون موموا به سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) وجود دارد

۱
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

بیاتومگ – از آنجا که تولید فصل هشتم سریال فانتزی و محبوب Game of Thrones (بازی تاج و تخت) محصول شبکه اچ بی او متوقف شده است، آیا این احتمال وجود دارد که بازیگر سابق این سریال یعنی جیسون موموا برای بازی دوباره نقش کال دروگو در فصل هشتم بازگردد؟

از آنجا که بازیگران سریال بازی تاج و تخت در شهر بلافست قبل از شروع فیلمبرداری فصل هشتم و پایانی دور هم جمع شده اند، این بازیگران با استعداد و بزرگ در حال آماده شدن برای پایان دادن به یکی از بزرگترین و بهترین سریال های تاریخ می باشند. ما در حال حاضر می دانیم که نگهبانان شب باز خواهند گشت و ستارگانی همچون الی کندریک ظاهرا در فصل هشتم حضور نخواهند داشت، با این حال، فعالیت های شبکه اجتماعی جیسون موموا، او را در جایگاهی قرار می دهد که به تصویر کشیدن دوباره نقشش به عنوان رهبر مقتدر دوتراکی ها دور از ذهن نیست.

دورهمی عوامل و بازیگران سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در بلافست
دورهمی عوامل و بازیگران سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در بلافست

جیسون موموا در شبکه اجتماعی اینستاگرام تصویری از خودش در بلافست در کنار دست اندرکاران سریال بازی تاج و تخت همچون کیت هرینگتون و لیام کانینگهام منتشر کرده است. در این پست وی ادعا کرده که فقط برای ۲۴ ساعت در بلافست بوده است ولی این می تواند حیله ای برای پنهان کردن بازگشت دروگو باشد. گفته شده که اگر دیوید بنیوف و دی بی وایس می خواستند تا برای یک فلش بک کوتاه جیسون موموا را در کنار امیلیا کلارک قرار بدهند، این دیدار او می تواند به اندازه ای باشد تا حضور کوتاه او فیلمبرداری شود.

یک دیدگاه

  1. Rezaa

    ۲۱ آبان, ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۲

    عالی میشد…

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *