بیاتومگ – ازرا میلر بیان کرده که می خواهد لیگ بی عدالتی یا همان Injustice League، شخصیت های منفی اصلی فیلم Justice League 2 (لیگ عدالت ۲) باشند. در حال حاضر، برخی از طرفداران انتظار دارند تا در فیلم لیگ عدالت ۲ شاهد حضور دارکساید به عنوان نقش اصلی منفی باشند ولی به نظر می رسد که میلر ایده متفاوتی برای این فیلم دارد.

در فیلم لیگ عدالت، بن افلک در نقش بتمن، هنری کویل در نقش سوپرمن، گل گدات در نقش واندر وومن، جیسون موموا در نقش آکوامن، ازرا میلر در نقش فلش، ری فیشر در نقش سایبورگ، ویلم دافو در نقش نویدیس وولکو، جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوتر، جرمی آیرنز در نقش آفرد پنیوورث، دیان لین در نقش مارتا کنت، کانی نیلسن در نقش ملکه هیپولیتا، جی.کی سیمونز در نقش کمیسر گوردون و امی آدامز دز نقش لوییس لین می باشند. همچنین به نظر می رسد که سایرن هایندز در نقش استپین وولف، امبر هرد در نقش مرا و کرسی کلمونز در نقش آیریس وست در فیلم حضور داشته باشند.

Injustice League (لیگ بی عدالتی)
Injustice League (لیگ بی عدالتی)

ازرا میلر اظهار داشت:

“لیگ بی عدالتی. من می توانم از طرف همه افراد در لیگ عدالت صحبت کنم و بگویم که ما همگی از چشم انداز ادامه این داستان بسیار هیجان زده ایم. ما هنوز از چیزی مطمئن نیستیم و معمولا ما آخرین کسانی هستیم که آگاه می شویم ولی … هر کدام از این ابرقهرمانان حاضر در این فیلم دارای دشمنان خاص خود می باشند و فکر می کنم دیدن تجسمی از لیگ بی عدالتی (که شامل لکس لوثر، جوکر، دث استروک و بقیه می شود) چیزی است که بسیاری از طرفداران دی سی انتظار آن را می کشند.”

یک دیدگاه

  1. نگار

    ۲۹ شهریور, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۵

    سلام این فیلم کی منتشر می شود

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *