بیاتومگ – هیلی استانفیلد از لوگو و همچنین عنوان تازه ای برای فیلم Bumblebee (بامبلبی) پرده برداری کرده است. عنوان رسمی و جدید فیلم نسخه فرعی بامبلبی، Bumblebee: The Movie می باشد. در زیر می توانید لوگوی این فیلم را نیز مشاهده کنید.

این فیلم نسخه فرعی سری فیلم های Transformers (تبدیل شوندگان) است که سال آینده اکران می شود. در حالی که بازخورد منتقدان و طرفداران در طی سالیان نسبت به پنج فیلم قبلی تبدیل شوندگان محصول کمپانی پارامونت همیشه منفی بوده است، به نظر می رسد که نسخه فرعی بامبلبی در حال شکل گیری به عنوان فیلمی متفاوت نسبت به دیگر فیلم های تبدیل شوندگان به کارگردانی مایکل بی می باشد. این موضوع نیز به معنای استخدام فیلمساز تراویس نایت (Kubo and the Two Strings) به عنوان کارگردان فیلم و اختصاص دهه ۸۰ میلادی به عنوان زمان فیلم می باشد.

اختصاص دهه ۸۰ میلادی به عنوان زمینه و محیط فیلم به این جهت صورت گرفته تا تاثیر بزرگی بر تن و لحن فیلم بامبلبی بگذارد. و بنا بر گفته ها، این فیلم یادآور فیلم هایی همچون The Iron Giant (غول آهنی) و Amblin (امبلین) خواهد بود. و با توجه به سخنان و اظهارات تولید کننده فیلم، محیط و زمینه دهه هشتادی فیلم به معنای آن نیز می باشد که بیننده ها شاهد بامبلبی در لباس ماشینی کلاسیک و متفاوت نسبت به فیلم های قبلی خواهند بود. فیلم بامبلبی در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸) به روی پرده نقره ای خواهد آمد.

تصویر فیلم Bumblebee: The Movie (فیلم بامبلبی)

فیلم Bumblebee (بامبلبی)
فیلم Bumblebee (بامبلبی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *