بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم دومین تریلر رسمی و کامل از فیلم The Greatest Showman (بزرگترین شومن) منتشر کرده است که فیلمی لاکچری، موزیکال و بیوگرافی در مورد پی.تی بارنوم، سیاستمدار، شومن و تاجر معروف می باشد که در ادامه می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر تریلر، پوستری نیز منتشر شده که هیو جکمن را در نقش پی تی بارنوم نشان می دهد.

در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی چون هیو جکمن (The Prestige و X-Men: Days of Future Past)، زک افرون (High School Musical  و Mike and Dave Need Wedding Dates)، میشل ویلیامز (Shutter Island و Dawson’s Creek)، ربکا فرگوسن (Mission: Impossible – Rogue Nation و The Girl on the Train) و زندیا (Shake It Up و Zapped) هستیم.

این فیلم برداشتی اصیل و موزیکال از زندگی پی.تی بارنوم را ارائه می کند که به طور خاص بر روی ایجاد سیرک سه حلقه خودش و شیفتگی و علاقه اش به بلبل سوئدی یعنی خواننده جنی لیند تمرکز می کند.

هیو جکمن به همراه لورنس مارک و کمپانی Chernin Entertainment تولید کننده ی فیلم بزرگترین شومن می باشد. مایکل آرنت (Toy Story 3, Star Wars: The Force Awakens)، جنی بیکس (Rio 2, S** and the City) و بیل کاندون (Dreamgirls, Beauty and the Beast) فیلمنامه ی فیلم بزرگترین شومن را نوشته اند.

تریلر فیلم The Greatest Showman (بزرگترین شومن)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The Greatest Showman (بزرگترین شومن)

فیلم The Greatest Showman (بزرگترین شومن)
فیلم The Greatest Showman (بزرگترین شومن)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *