بیاتومگ – سرانجام سریال American Crime Story (داستان ترسناک آمریکایی) با فصل دوم خود باز خواهد گشت و پس از اینکه داستان دادگاه او جی سیمپسون را در فصل اول دنبال کرد، در فصل جدید با عنوان The Assassination of Gianni Versace (ترور جیانی ورساچه) داستان جنایی واقعی ای دیگری را بازگو خواهد کرد.

اولین فصل از این سریال به نام The People v. O.J. Simpson: American Crime Story (مردم در برابر او.جی سیمپسون: داستان جنایت آمریکایی) بود که نامزد ۲۲ جایزه امی و برنده ۹ جایزه شد. این سریال همچنین برنده ۲ جایزه گلدن گلوب شد. این سریال یکی از سریال های دارای بیشترین انتقاد در سال ۲۰۱۶ بود و هر قسمت آن بیش از ۱۴ میلیون بیننده داشته است.

داستان ترور جیانی ورساچه قرار بود که در فصل سوم سریال داستان ترسناک آمریکایی بازگو شود و فصل دوم قرار بود تا به داستان طوفان کاترینا بپردازد، ولی ظاهرا جای این دو فصل با یکدیگر عوض شده است. شروع پخش این فصل از تاریخ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ (۱۷ ژانویه ۲۰۱۸) خواهد بود. اولین تریلر رسمی از فصل دوم سریال داستان ترسناک آمریکایی در طی قسمت پایانی سریال American Horror Story: Cult (داستان ترسناک آمریکایی: فرقه) منتشر شد. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

تریلر فصل ۲ سریال American Crime Story (داستان ترسناک آمریکایی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *