بیاتومگ – همانطور که به پخش سریال The Punisher (مجازاتگر) نزدیک می شویم، جزییاتی منتشر شده که اظهار می دارد چرا فرانک کسل باید جدا از دیگر قهرمانان هم سطحش در سریال The Defenders (مدافعان) عمل کند. فصل اول سریال مجازاتگر روز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) به طور کامل بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

از همان شروع بازیگری اش در نقش فرانک کسل در فصل دوم سریال Daredevil (دردویل)، جان برنتال به طور کامل ثابت کرده که برای نقش خودش در این سریال جدید، مناسب است. داستان پس زمینه غم انگیزش به ساخت یک قاتل بی رحم نسبتا غمخوار کمک کرده است ولی لحظات خشونت او بود که سبب به دل نشستن او در میان مخاطبان شد. بلافاصله بعد از اولین حضورش، طرفداران خواهان سریال مستقل مجازاتگر شدند و مارول و نتفلیکس نیز به سرعت این خواسته را عملی کردند.

فصل 1 سریال The Defenders (مدافعان)
فصل ۱ سریال The Defenders (مدافعان)

مصاحبه ای با مدیر اجرایی استیون لایفوت صورت گرفته که وی در آن در مورد تاریخچه شخصی فرانک کسل و چالش های ساخت سریالی در مورد چنین کاراکتری سخن گفت. او بیان کرد:

“وقتی که من وارد شدم تا ساخت سریال را بدست بگیرم، این موضوع همیشه برای من مشخص بود که آنها می خواستند تا داستان مستقل فرانک کسل را بازگو کنند و او را در مسیر خودش قرار دهند و او را به آنچه که در سریال مدافعان رخ می دهد وارد نکنند. این بخشی از خلاصه این موضوع بود.”

“به نظرم می توانم در مورد دلیل این خواسته آنها تفکر کنم ولی بنا بر آنچه که من متوجه شده ام، برنامه ها برای سریال مدافعان، سریالی با حضور چهار کاراکتر بود و مجازاتگر از آن خارج شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *