خانه آخرین خبرها تاریخ پخش فصل ۲ سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) اعلام شد

تاریخ پخش فصل ۲ سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) اعلام شد

۰
سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)

بیاتومگ – فصل ۲ سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) قرار است در بهار سال ۲۰۱۸ بر روی سرویس آنلاین هولو عرضه شود. سریال سرگذشت ندیمه، سریالی درام بر اساس پر فروش ترین رمان مارگارت اتوود به همین نام می باشد، که داستان زندگی مکان نامعلوم گیلیاد با جامعه ای یکه‌تاز که قبلا بخشی از ایالات متحده بوده است را روایت می کند.

در مواجهه با فجایع زیست محیطی و موضوع زاد و ولد، گیلیاد توسط رژیمی بنیادگرا و پیچیده اداره می شود که زنان را از اموال حکومت بر می شمرد. آفرد به عنوان یکی از زنان معدود بارور، خدمتکار خانگی فرمانده است و او و کسانی همانند او به عنوان برده ی جنسی در راستای تکثیر جمیعت دنیای ویران شده استفاده می شوند. در این جامعه وحشتناک که یک کلمه ی اشتباه می تواند به زندگی شما پایان بدهد، آفرد بین فرمانده ها، همسران بی رحم شان، مارتاز های داخلی و خدمتکارانشان پیچ می خورد که هر کدام می توانند جاسوسی برای گیلیاد باشند و همه یک هدف دارند، زنده بمانند و دختری که به زور از آنها گرفته شده است، پیدا کنند.

سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)

این خبر به طور رسمی در صفحه این سریال در شبکه اجتماعی توییتر تایید شده است. در این خبر اعلام شده که فصل دوم سریال سرگذشت ندیمه در حال حاضر در دست تولید و توسعه می باشد و پخش آن در بهار سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) صورت خواهد گرفت. هنوز تاریخ دقیق پخش این فصل از سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *