بلیک شلتون - جذاب‌ترین مرد زنده سال 2017

بیاتومگ – پس از مدت ها گمانه زنی و حدس و گمان، سرانجام مجله People مرد خوش شانسی که شایسته عنوان جذاب ترین مرد زنده سال ۲۰۱۷ است را اعلام کرد. این مرد نیز بلیک شلتون، خواننده سبک کانتری می باشد. وی در توییتر خود پس از بدست آوردن این عنوان اظهار داشت:

“ممنون مجله People !!! به خاطر اینکه من زیبا هستم از من متنفر نباشید …”

یکی از افرادی که در مورد این اعلامیه بسیار هیجان زده و خوش حال است، گوئن استفانی می باشد. در مصاحبه ای، بلیک شلتون اذعان کرد که دوست دخترش در متقاعد کردن او برای بدست آوردن این عنوان نقش موثری داشته است. بلیک یادآور شد:

“او رو به من کرد و گفت: به من گوش کن، اگر تو این عنوان را بدست نیاوری و فقط در لحظه زندگی کنی، برای بقیه عمرت پشیمان خواهی بود.”

بلیک شلتون - جذاب‌ترین مرد زنده سال 2017
بلیک شلتون – جذاب‌ترین مرد زنده سال ۲۰۱۷

مطمئنا کسب این عنوان چیزی است که بلیک شلتون می تواند از آن برای شوخی با آدام لوین در برنامه The Voice استفاده کند. وی اظهار داشت:

“من مشتاقانه منتظر رویارویی با آدام لوین هستم. به همان اندازه ای که من مفتخر و سرافراز هستم، این واقعا چیزی است که من در موردش اهمیت می دهم.”

جدا از همه این شوخی ها، امسال، سال بسیار خوش یمن و خوبی برای این خواننده بوده است. علاوه بر این، او اخیرا دومین سالگردشان با گوئن استفانی را جشن گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *