خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Unsane (غیر منطقی) ساخته استیون سودربرگ اعلام شد

تاریخ اکران فیلم Unsane (غیر منطقی) ساخته استیون سودربرگ اعلام شد

۰
فیلم Unsane (بی رحم)

بیاتومگ – فیلم ترسناک جدید استیون سودربرگ به نام Unsane (غیر منطقی) تاریخ اکرانی در بهار سال ۲۰۱۸ بدست آورده است. این فیلم که پروژه بعدی این کارگردان بعد از فیلم Logan Lucky (لوگان خوش شانس) است، در ابتدا گفته شده بود که قرار است به طور کامل توسط آیفون فیلمبرداری شود، و در ادامه نیز جزییات بسیار کمتری از آن منتشر شد. حال، خلاصه داستان رسمی و همچنین تاریخ اکران فیلم به طور رسمی اعلام شده است.

سودربرگ فیلمساز بسیار پر کاری است و بیشتر برای فیلم های سه‌‎گانه Ocean’s (اوشن) و همچنین فیلم های مورد تحسینی همچون Sex, Lies, and Videotape (سکس، دروغ و نوار ویدئویی) شناخته می شود. او چندی پیش اعلام کرد که می خواهد برای مدتی از دنیای فیلمسازی کناره گیری کند ولی با بازگشتش، او به شدت پر کار شد. ظاهرا فیلمبرداری فیلم غیر منطقی همزمان با فیلم لوگان خوش شانس انجام و در حال حاضر کامل شده است.

سریال The Crown (تاج)
سریال The Crown (تاج)

نقش اصلی فیلم غیر منطقی، کلیر فوی (The Crown) می باشد که علاوه بر این، به عنوان بازیگر جدید نقش لیزبت سالاندر در فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) انتخاب شده است. این فیلم قرار است در تاریخ ۳ فروردین ۱۳۹۷ (۲۳ مارس ۲۰۱۸) به اکران در بیاید. علاوه بر تاریخ اکران، خلاصه داستانی نیز در مورد این فیلم منتشر شده که به شرح زیر است:

“فیلم به مرکزیت زن جوانی است که بدون تمایلش به موسسه ای روانی فرستاده می شود، جایی که در آن، او با بزرگترین ترسش رو به رو می شود، ولی آیا این واقعی است یا توهمی حاصل از ذهنش می باشد؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *