بیاتومگ – اینفوگرافیک تازه ای از سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) منتشر شده است که چندین شگفتی و واقعیت را در مورد این سریال محبوب شبکه اچ بی او پس از پایان فصل هفتم آن را آشکار می کند. این سریال درام و فانتزی در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ با فصل هشتم خود به پایان خواهد رسید و به دنبال آن نیز چندین پیش درآمد نامشخص ساخته خواهد شد.

در این اینفوگرافیک جدید که در زیر می توانید مشاهد کنید، مشخص شد که سریال بازی تاج و تخت تاکنون ۱۷۴۳۷۳ مرگ را به تصویر کشیده است. علاوه بر این، در این تصویر اطلاعات بسیار جالب دیگری نیز آورده شده است. قسمت پایانی فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت توسط ۱۶.۵ میلیون بیننده دیده شده است.

کیت هرینگتون و امیلیا کلارک برای هر قسمت ۵۰۰ هزار دلار دستمزد گرفته اند و کیت هرینگتون در نقش جان اسنو برای ۳۳۸ دقیقه در سریال حضور داشته است. و هر کدام از کلاه‌گیس های استفاده شده توسط بازیگران اصلی سریال، چیزی حدود ۷ هزار دلار هزینه برده است. علاوه بر این، ۳۰۰ دختر در انگلیس و ولز سال گذشته به نام آریا نامگذاری شده اند. فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت نیز بیش از ۱ میلیارد بار دانلود غیرقانونی شده است.

اینفوگرافیک سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *