بیاتومگ – اولین پوستر رسمی از جدید ترین فیلم دواین جانسون بر اساس بازی ویدیویی یعنی فیلم Rampage (خشم) منتشر شده است و تریلر آن نیز روز جمعه منتشر خواهد شد. راک پس از مبارزه با زمین لرزه ها، دزدان ساحلی و وین دیزل، جدیدترین حریفش به شکل هیولاهای غول پیکر می باشد، در فیلم خشم، دواین جانسون نقش دیویس اوکوی را بازی می کند، یک عاشق حیوانات که گوریل پشت نقره ای به نام جورج را از زمان تولدش بزرگ کرده است.

بازی اصلی Rampage که در سال ۱۹۸۶ منشتر شد، به بازیکنان اجازه می داد که کنترل یکی از سه هیولا را در دست بگیرد که این موجودات شامل یک میمون بزرگ به نام جورج، یک مارمولک بزرگ به نام لیزی و یک گرگ عظیم الجثه به نام رالف می شد. در بازی این موجودات در سراسر آمریکا حرکت می کنند و با ارتش مبارزه می کنند و به نظر می رسد این موضوع برای تولید یک فیلم مناسب باشد.

در این پوستر فیلم، شاهد حضور راک و گوریل پشت نقره ای هستیم که به خوبی اندازه این گوریل غول پیکر را با اندازه یک انسان قیاس می کند. عنوان این پوستر نیز “ملاقات بزرگ با بزرگتر” است که کاملا مناسب می باشد. فیلم خشم در ۲۰ آپریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

اولین پوستر فیلم Rampage (خشم)

فیلم Rampage (خشم)
فیلم Rampage (خشم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *