بیاتومگ – کمپانی های والت دیزنی و لوکاس فیلم پوستر جدیدی از فیلم The Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جِدای) که هشتمین قسمت از سری فیلم های جنگ ستارگان می باشد را منتشر کرده اند. شما در ادامه می توانید این پوستر را مشاهده کنید.

کارگردان و نویسنده فیلم جنگ ستارگان: آخرین جدای، ریان جانسون (کارگردان فیلم های Brick و Looper) می باشد و فیلم به ادامه داستان Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد) می پردازد، در این قسمت از فیلم نیز شاهد حضور بازیگرانی چون مارک همیل، کری فیشر، آدام درایور، دیزی ریدلی، جان بویگا، لوپیتا نیونگو، اسکار ایزاک، دامنل گلیسون، آنتونی دنیلز، گوئندولین کریستی و اندی سرکیس خواهیم بود. البته بازیگران جدیدی نیز به فیلم اضافه شده اند که از جمله آنها می توان به برنده جایزه اسکار بنیسیو دل تورو، نامزد جایزه اسکار لورا درن و کلی ماری ترن اشاره کرد.

کاتلین کندی و رام برگمن تهیه کنندگان فیلم، جی.جی آبرامز، جیسون مک گاتلین و تام کارنوفسکی نیز مدیران اجرایی جنگ ستارگان: آخرین جدای می باشند و این فیلم قرار است در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ (۲۴ آذر ۱۳۹۶) اکران شود.

پوستر فیلم The Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جِدای)

فیلم The Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جِدای)
فیلم The Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جِدای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *