ویکند و بلا هدید

بیاتومگ – تصویری از ویکند گرفته شده که در حال خروج از آپارتمان دوست دختر سابق و مدل خود یعنی بلا هدید در نیویورک بوده است. این اتفاق در حالی رخ داده است که چند هفته پیش، وی از سلنا گومز جدا شد. علاوه بر این، سلنا گومز نیز پس از جدایی اش از ویکند، با دوست پسر سابق خود یعنی جاستین بیبر وقت‌گذرانی کرده است.

چندین منبع گزارش کرده اند که ویکند (ابل تسفای) و بلا هدید بار دیگر در حال وقت گذرانی با یکدیگر می باشند و اگر چه این دو هنوز رابطه خود را به طور رسمی اعلام نکرده اند ولی احساساتشان نسبت به یکدیگر همچنان زیاد است. منبعی این گونه بیان کرد:

“بلا و ابل پس از جدایی ابل از سلنا گومز با یکدیگر در ارتباط می باشند ولی هنوز به طور کامل با هم نیستند. ابل با بلا تماس گرفت و از او خواست تا با یکدیگر ملاقات کنند و بلا نیز تصمیم گرفت تا با وی ملاقات کند. بلا می داند که اگر آنها با یکدیگر قرار عاشقانه نگذارند، حداقل می توانند برای یکدیگر دوستان خوبی باشند.”

هیچ انکاری در مورد رابطه دوباره این دو وجود ندارد ولی به نظر می رسد که آنها می خواهند این بار آن را آرام پیش ببرند. منبع دیگری اظهار داشت:

“آنها از همراهی یکدیگر لذت می برند و زمان بسیار خوشی را با یکدیگر سپری کرده اند.”

ویکند و بلا هدید
ویکند و بلا هدید

منبع دیگری نیز بیان کرده که ویکند از این واقعیت آگاه است که توجه و علاقه بسیار زیادی نسبت به بلا هدید دارد. وی اضافه می کند:

“ویکند به بلا ابراز کرده که همچنان دوستش دارد و آنها همیشه یک ارتباط واقعی داشته اند. ویکند برای شکستن قلب بلا در گذشته از وی عذرخواهی کرده است.”

ولی قرار نیست که بلا به سرعت وارد رابطه با ویکند شود. همین منبع ادامه می دهد:

“بلا هنوز او را دوست دارد ولی همچنان گارد خود را بالا نگه داشته است. بلا در حال حاضر به دنبال آن نیست که به طور انحصاری با ویکند باشد، بلکه فعلا رابطه خود را در سطح دوستی نگه داشته است. برنامه کاری ویکند به وی اجازه نمی دهد تا تمرکز خود را بر روی بلا قرار دهد و بلا نیز این موضوع را از تجربیات گذشته اش می داند. بلا همچنین می داند که ویکند هنوز در حال صحبت با چندین دختر دیگر است. او خبرها را می خواند و همین بر روی وی تاثیر می گذارد.”

با این حال، منبعی اظهار داشته که بلا هدید پس از جدایی سختش از ویکند در سال گذشته و گذراندن زمانی جدا از وی، رشد کرده و بالغ شده است. منبع اضافه کرد:

“این بار بلا هدید قوی تر است. او می تواند به ابل شانس دیگری بدهد، ولی وی قبل از اینکه به طور کامل وارد رابطه با او شود، قدم های کوچکی برخواهد داشت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *