بیاتومگ – تریلر خونینی برای دنباله فیلم The Strangers (غریبه ها) که حالا به نام Strangers: Prey at Night (غریبه ها: شکار در شب) شناخته می شود، به کارگردانی یوهان رابرتز منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

شهرت عمومی فیلم اول غریبه ها در سال ۲۰۰۸ به کارگردانی برایان برتینو خیلی زیاد بود و به همین دلیل، اینکه چرا دنباله آن اینقدر دیر ساخته شده بسیار گیج کننده است. ساخت دنباله فیلم اصلی غریبه ها تا اوایل امسال به طور رسمی اعلام نشده بود. در آن زمان، این دنباله به طور ساده با نام غریبه ها ۲ شناخته می شد و جزییات بسیار کمی در مورد آن مشخص بود.

این فیلم قرار است در ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۹ مارس ۲۰۱۸) به روی پرده های سینما بیاید. این تاریخ مصادف با دهمین سالگرد فیلم اول غریبه ها می باشد. خلاصه داستان فیلم غریبه ها: شکار در شب نیز به این صورت می باشد که سفر جاده ای خانواده ای زمانی که به یک پارک منزوی کاروان های مسافرتی می رسند با پیچشی خطرناک رو به رو می شود. تحت پوشش تاریکی، سه نفر روانی با ماسک به دنبال این خانواده می افتند تا حد و مرز این خانواده را به آزمایش بگذارند.

تریلر فیلم Strangers: Prey at Night (غریبه ها: شکار در شب)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *