خانه آخرین خبرها فیلم Multiple Man (مرد چندگانه) با بازی جیمز فرانکو ساخته می شود

فیلم Multiple Man (مرد چندگانه) با بازی جیمز فرانکو ساخته می شود

۰
فیلم Multiple Man (مرد چندگانه) با بازی جیمز فرانکو

بیاتومگ – در توسعه ای غیر منتظره، کمپانی فاکس قرن بیستم در حال کار بر روی ساخت فیلم Multiple Man (مرد چندگانه)، نسخه فرعی سری فیلم های مردان ایکس در مورد کاراکتر مرد چندگانه با بازی جیمز فرانکو می باشد. موفقیت های فیلم Deadpool (ددپول) در سال گذشته و فیلم Logan (لوگان) در بهار امسال، ظاهرا نیروی تازه ای به دنیای سینمایی مردان ایکس بخشیده است.

در طی دو سال آینده، کمپانی فاکس فیلم های New Mutants (جهش یافته های جدید) و Deadpool 2 (ددپول ۲) و X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) و Gambit (گمبیت) را به اکران در خواهد آورد. با وجود این پروژه ها، خبرهایی از ساخت فیلم مستقل مرد چندگانه منتشر شده است.

فیلم X-Men 3 (مردان ایکس 3)
فیلم X-Men 3 (مردان ایکس ۳)

گزارش شده است که کمپانی فاکس در حال توسعه فیلم مرد چندگانه با نقش آفرینی جیمز فرانکو می باشد. او در کنار معمار دنیای سینمایی مردان ایکس یعنی سایمون کینبرگ تولید این فیلم را بر عهده خواهد داشت. هنوز خبری از انتخاب کارگردان برای این پروژه نیست ولی فیلمنامه این فیلم توسط آلن هاینبرگ قلم زده خواهد شد. این نویسنده برای همکاری در نوشتن فیلمنامه فیلم Wonder Woman (واندر وومن) شناخته می شود.

کاراکتر مرد چندگانه یا جیمی مادروکس توسط مرحوم لین واین خلق شد و از سال ۱۹۷۵ کار خود را در کتاب های کمیک مارول آغاز نمود. قدرت های مادروکس به او این اجازه را می دهد تا کپی های بسیار زیادی را از خودش تولید کند. علاوه بر حضور این کاراکتر در انیمیشن های مختلف، وی در فیلم X-Men: The Last Stand (مردان ایکس: آخرین ایستادگی) نیز حضور مختصری داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *