بیاتومگ – چیز مرموزی امیلی بلانت و جان کرازینسکی را در تریلر جدید فیلم A Quiet Place (مکانی بی صدا) به وحشت انداخته است. جان کرازینسکی این فیلم فراطبیعی و ترسناک را کارگردانی کرده و در قلم زدن فیلمنامه آن نیز شریک بوده است. این فیلم محصول کمپانی پارامونت پیکچرز قرار است در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ (۶ آوریل ۲۰۱۸) به اکران در بیاید.

فیلم مکانی بی صدا، اولین حضور این زوج متاهل یعنی بلانت و کرازینسکی با یکدیگر در فیلمی سینمایی را رقم خواهد زد. کرازینسکی فیلمنامه این فیلم که در ابتدا توسط اسکات بک و برایان وودز نوشته شده بود را بازنویسی کرده و مسئولیت کارگردانی را نیز خودش بر عهده گرفته است. مایکل بی نیز تهیه کنندگی پروژه را بدست دارد.

جزییات داستانی فیلم مکانی بی صدا مخفی و سری نگه داشته شده اند ولی تریلر تازه منتشر شده از آن، برخی نکات و جزییات از داستان را آشکار می نماید. این تریلر، دختر جوانی را نشان می دهد که بر روی ماسه های ساحل دراز کشیده و ظاهرا از روزی آفتابی و خوب لذت می برد. سپس این صحنه به مزرعه ذرتی تغییر پیدا می کند که نمایان می سازد که این دختر تنها رویای دراز کشیدن بر روی ساحل را می دیده است. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

تریلر فیلم A Quiet Place (مکانی بی صدا)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *