بیاتومگ – همانطور که شبکه اچ بی او خود را برای فصل پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و همچنین سریال های نسخه فرعی قریب الوقوع آن آماده می کند، بازیگر چارلز دنس اذعان کرده که بسیار دوست دارد تا برای رقصی دیگر با اژدهایان به دنیای وستروس بازگردد.

چارلز دنس که در پنج فصل ابتدایی سریال بازی تاج و تخت نقش تایوین لنیستر را به تصویر می کشید، در کنار بازیگرانی همچون دایانا ریگ، شان بین و جیم برادبنت، برخی از بازیگران مشهوری بودند که زینت بخش این سریال فانتزی یخ زده ساخته شده توسط دی بی وایس و دیوید بنیوف بودند. همانند بیشتر بازیگران سریال، چارلز دنس نیز می دانست که برای همیشه در جریان سریال نخواهد بود ولی ظاهرا وی از ترک مقر پادشاهی چندان راضی نیست و خواهان چیز های بیشتری است.

چارلز دنس - سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
چارلز دنس – سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در مصاحبه ای با وی، این بازیگر ۷۱ ساله در مورد اوقاتش در سریال بازی تاج و تخت گفت و این بازیگر اظهار داشت که اگر سریال های پیش درآمد همانند سریال اصلی خوب باشند، علاقه مند به نقش آفرینی در آنها است. او می گوید:

“اگر آنها همان گنجایش را داشته باشند، بله. زیرا سریال بازی تاج و تخت، سریال بسیار خوبی است. این، سریالی فوق العاده است. من با عشق و علاقه به آن فکر می کنم.”

“گاهی اوقات روزهای زیادی را در سرما به سر می برید و اسب به خوبی رفتار نمی کند یا زره به پشت گردن شما می چسبد ولی ما در معادن به دنبال ذعال سنگ نیستیم، ما بازیگریم. ما تظاهر می کنیم و ما بسیار خوش شانسیم که قادر به انجام آن هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *