بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از جدید ترین فیلم دواین جانسون بر اساس بازی ویدیویی یعنی فیلم Rampage (خشم) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. ظاهرا کمپانی برادران وارنر که سازنده این فیلم می باشد، قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ اندکی از گسترش دنیای سینمایی دی سی دست بردارد و بیشتر بر روی اقتباس های سینمایی از روی بازی های ویدیویی تمرکز کند.

راک پس از مبارزه با زمین لرزه ها، دزدان ساحلی و وین دیزل، جدیدترین حریفش به شکل هیولاهای غول پیکر می باشد، در فیلم خشم، دواین جانسون نقش دیویس اوکوی را بازی می کند، یک عاشق حیوانات که گوریل پشت نقره ای به نام جورج را از زمان تولدش بزرگ کرده است.

بازی اصلی Rampage که در سال ۱۹۸۶ منشتر شد، به بازیکنان اجازه می داد که کنترل یکی از سه هیولا را در دست بگیرد که این موجودات شامل یک میمون بزرگ به نام جورج، یک مارمولک بزرگ به نام لیزی و یک گرگ عظیم الجثه به نام رالف می شد. در بازی این موجودات در سراسر آمریکا حرکت می کنند و با ارتش مبارزه می کنند و به نظر می رسد این موضوع برای تولید یک فیلم مناسب باشد. فیلم خشم در ۲۰ آپریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

اولین تریلر فیلم Rampage (خشم)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *