خانه آخرین خبرها جورج کلونی با بازی و کارگردانی سریال Catch-22 (کچ-۲۲) به دنیای سریال باز می‎گردد

جورج کلونی با بازی و کارگردانی سریال Catch-22 (کچ-۲۲) به دنیای سریال باز می‎گردد

۰
فیلم Up in the Air (بالا در آسمان)

بیاتومگ – جورج کلونی با اقتباسی تازه از Catch-22 (کچ-۲۲) به دنیای سریال باز می گردد و اولین نقش خودش را بعد از حضورش در نقش دکتر داگ راس در سریال ER در دنیای سریال بازی خواهد کرد. این کارگردان و نویسنده برنده اسکار در این روزها بیشتر برای کارهایش در پشت دوربین شناخته می شود ولی در جدیدترین پروژه اش، او نقش مهمی را در این اقتباس از یکی از نوشته های ادبی کلاسیک آمریکا در دست دارد.

سریال کچ-۲۲ بر اساس رمان طنزی به همین نام نوشته جوزف هلر می باشد. داستان ساختگی این کتاب که در سال ۱۹۶۱ منتشر شد، کاپیتان جان یوساریان، یک خلبان نیروی هوایی آمریکا در طی جنگ جهانی دوم در ایتالیا را دنبال می کند. این برداشتی خلاف عرف از جنون جنگ است و به بررسی وضعیت های عجیب و شدیدی می پردازد که یوساریان و همکارانش وارد آن می شوند. این عنوان در فرهنگ معاصر به راه توصیفی برای وضعیتی غیر ممکن یا بدون برد استفاده می شود. این کتاب در سال ۱۹۷۰ به همین نام به فیلمی کمدی تیره به کارگردانی مایک نیکولز و بازی الن آرکین اقتباس شد.

سریال Catch-22 (کچ-22)
سریال Catch-22 (کچ-۲۲)

گزارش شده است که کمپانی Paramount Television و Anonymous Content در حال توسعه این اقتباس تازه از این کتاب کلاسیک می باشند و قرار است در قالب مینی سریالی شش قسمته باشد. جورج کلونی در این سریال نقش کلنل کتکارت را بازی خواهد کرد. وی علاوه بر بازی، کارگردانی این سریال را نیز بر عهده خواهد داشت. فیلمنامه سریال نیز توسط لوک دیویس (Lion) و دیوید میشود (War Machine) قلم زده خواهد شد. بازیگران دیگر سریال هنوز مشخص نشده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *