فیلم Creed (کرید)

بیاتومگسیلوستر استالونه جدیدترین شخصیت مشهور هالیوودی است که متهم به تجاوز جنسی شده است و همه را با این سوال مواجه کرده که آیا پایانی برای این وضعیت گیج کننده شرمساری برای صنعت سینما وجود دارد.

استالونه در طی ۴۷ سال حضورش در سینما در فیلم هایی همچون Judge Dredd (قاضی درِد)، Cliffhanger (پایان نفس‌گیر) و Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان بخش ۲) بازی کرده و در سری فیلم هایی همچون The Expendables (بی مصرف ها) و Rambo (رامبو) و Rocky (راکی) به نقش آفرینی پرداخته است. سیلوستر ۷۱ ساله فقط به بازیگری مشغول نبوده بلکه در طی سالیان دراز در نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم ها دست داشته است. با این حال، الان او با اتهامات بسیار جدی ای رو به رو شده است.

بنا بر گزارشی به دست آمده از گزارش پلیس، استالونه و محافظش مایکل دی لوکا که در حال حاضر فوت کرده، متهم به تجاوز جنسی به دختری ۱۶ ساله در طی فیلمبرداری فیلم Over the Top (در اوج) در جولای سال ۱۹۸۶ شده اند. قربانی اظهار داشت که وی زمانی که به اتاق این بازیگر دعوت شده بود، در همان هتلی اقامت داشته که سیلوستر استالونه و مایکل دی لوکا حضور داشته اند. استالونه در آن زمان ۴۰ ساله بوده و در گزارش آمده است که در حالی که دی لوکا در سرویس بهداشتی منتظر بوده، این دو مشغول رابطه جنسی بودند.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان جلد 2)
فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان جلد ۲)

هشدار: متن زیر دارای توصیف تجاوز می باشد و ممکن است برای برخی افراد مناسب نباشد.

این برخورد زمانی نگران کننده می شود که بنا بر گزارش، سیلوستر خواهان رابطه ای سه نفره می شود و دختر را مجبور به رابطه دهانی با هر دویشان می کند و سپس تهدید می کند که اگر به مقامات و مسئولین چیزی در این مورد بگوید، سر او را له می کند.

سخنگوی استالونه در رابطه با این اتهامات، بیانیه زیر را صادر کرده است:

“این داستانی مضحک و کاملا غلط است. هیچ کس از جمله آقای استالونه از این داستان مطلع نبوده اند تا اینکه آن امروز منتشر شد. هیچ گاه آقای استالونه در رابطه با این موضوع با مقامات یا هر کسی دیگری تماس نگرفته است.”

در مورد این گزارش، کاراگاه بازنشسته جان سامولوویچ که در آن زمان رهبری واحد تجاوزات جنسی را بر عهده داشته، این داستان را تصدیق کرده است. با این حال، با وجود اینکه دختر در آن زمان این حادثه را گزارش کرده، هنوز مشخص نیست که چرا این اتهامات حالا باید اعلام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *