خانه آخرین خبرها جیک جیلنهال در نقش بتمن، بله یا خیر؟!

جیک جیلنهال در نقش بتمن، بله یا خیر؟!

۱
جیک جیلنهال در نقش بتمن

بیاتومگ – شایعه جدید نشان می دهد که شاید بار دیگر جیک جیلنهال برای نقش بتمن مد نظر باشد و این در صورتی است که بن افلک از این نقش کناره گیری کند. این خبر نیز چندان سوپرایز کننده نیست، چرا که اخیرا خبرهای زیادی در مورد کناره گیری بن افلک از نقش بتمن منتشر شده است.

گزارش های ضد و نقیض و شایعات در مورد آینده بن افلک به عنوان بتمن این هفته و قبل از اکران فیلم Justice League (لیگ عدالت) بسیار بالا گرفته است. با این حال، در حال حاضر تصمیمی رسمی در این مورد اعلام نشده است، چرا که آنها نمی خواهند مانع فروش فیلم لیگ عدالت شوند.

بن افلک – فیلم مستقل Batman (بتمن)

در حالی که بن افلک اعلام کرده که در مورد آینده اش در نقش بتمن نامطمئن است، ولی وی همچنین اظهار داشته که او بازی در فیلم The Batman (بتمن) یا همان فیلم مستقل بتمن به کارگردانی مت ریوز را در نظر دارد. به دنبال این شایعات نیز جان کمپیا اظهار داشت که مت ریوز در صورت خروج بن افلک، بازیگری را برای این نقش در ذهن دارد. حال نیز کمپیا نام این کاندید مرموز را اعلام کرده است.

حالا کمپیا گزارش کرده که جیلنهال، بهترین انتخاب مت ریوز برای بدست گرفتن نقش شوالیه تاریکی در صورت خروج بن افلک از فیلم مستقل بتمن می باشد. 

یک دیدگاه

  1. fatemeh

    ۲۷ آبان, ۱۳۹۶ در ۲۳:۵۲

    بن افلک ساخته شده برای بازی نقش بتمن. نباید حالا که بازیش مورد قبول طرفدارها و منتقدین شده بیان جایگزین براش معرفی کنن….. فقط هم بحث the batman نیست لیگ عدالت ۲ و جوخه انتحار ۲ هم هست که با بن افلک شروع شده نباید کس دیگه ای رو جایگزین کنن….توهین به نظر مخاطبشون هست

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *