بیاتومگ – نامزدهای مراسم فیلم مستقل Spirit Award (اسپیریت) سال ۲۰۱۸ اعلام شده است که در زیر می توانید مشاهده کنید. فیلم Call Me by Your Name (با نام خودت به من زنگ بزن) به کارگردانی لوکا گواندنینو با شش نامزدی بیشترین نامزدی را در امسال به خود اختصاص داده است. به دنبال آن نیز فیلم های Get Out (برو بیرون) به کارگردانی جردن پیل و فیلم Good Time (زمان خوب) به کارگردانی برادران سفدی هر کدام با پنج نامزدی قرار داشتند. لیلی کانینز و تسا تامپسون نامزدها را در مراسمی اعلام کردند.

مراسم اسپیریت هر ساله برگزار می شود و به فیلم های برتری که در آمریکا و با بودجه زیر ۲۰ میلیون دلار ساخته شده اند، جوایز اهدا می کند. در زیر می توانید لیست کامل نامزدهای مراسم اسپیریت سال ۲۰۱۸ را مشاهده نمایید.

بهترین فیلم سینمایی

  • Call Me by Your Name
  • The Florida Project
  • Get Out
  • Lady Bird
  • The Rider

بهترین فیلم اولی

  • کارگردان کوگونادا – فیلم Columbus
  • کارگردان مت اسپایسر – فیلم Ingrid Goes West
  • کارگردان جاشوا زد واینستاین – فیلم Menashe
  • کارگردان آتسوکو هاریاناوی – فیلم Oh Lucy!
  • کارگردان جرمی جسپر – فیلم Patti Cake$

بهترین فیلم تولید شده با بودجه زیر ۵۰۰ هزار دلار (جایزه جان کسوتی)

  • فیلم Dayveon
  • فیلم A Ghost Story
  • فیلم Life and Nothing more
  • فیلم Most Beautiful Island
  • فیلم The Transfiguration

بهترین کارگردان

  • شان بیکر –فیلم The Florida Project
  • جوناس کارپیاننو – فیلم A Ciambra
  • لوکا گوادنینو – فیلم Call Me by Your Name
  • جردن پیل – فیلم Get Out
  • برادران سفدی – فیلم Good Time
  • کوله ژائو – فیلم The Rider

بهترین فیلمنامه

  • گرتا گروینگ – فیلم Lady Bird
  • آزازل جیکوبز – فیلم The Lovers
  • مارتین مک دونا – فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • جردن پیل – فیلم Get Out
  • مایک وایت – فیلم Beatriz at Dinner

بهترین فیلمنامه اولی

  • کریس اودسیان – فیلم Donald Cried
  • امیلی، گوردن و کمیل نانجیانی – فیلم The Big Sick
  • اینگرید جانگرمن – فیلم Women Who Kill
  • کوگونادو – فیلم Columbus
  • دیوید برانسون اسمیت و مت اسپایسر – فیلم Ingrid Goes West

بهترین فیلمبرداری

  • تیمیوس باکاتیس – فیلم The Killing of a Sacred Deer
  • الیشا کریستین – فیلم Columbus
  • هلن لووارت – فیلم Beach Rats
  • سایمبهو ماکدیپروم – فیلم Call Me by Your Name
  • جاشوا جیمز ریچاردز – فیلم The Rider

بهترین تدوین

  • رونالد برانستاین و بنی سفدی – فیلم Good Time
  • والتر فاسانو – فیلم Call Me by Your Name
  • الکس اوفلین – فیلم The Rider
  • گرگوری پلاتکین – فیلم Get Out
  • تاتیانا اس ریگل – فیلم I, Tonya

بهترین بازیگر زن

  • سلما هایک – فیلم Beatriz at Dinner
  • فرانسیس مک دورمند – فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگات رابی – فیلم I, Tonya
  • سواشیر رونان – فیلم Lady Bird
  • شینوبو تراجیما – فیلم Oh Lucy!
  • رجینا ویلیامز – فیلم Life and Nothing More

بهترین بازیگر مرد

  • تیموتی چالامت – فیلم Call Me by Your Name
  • هریس دیکنسون – فیلم Beach Rats
  • جیمز فرانکو – فیلم The Disaster Artist
  • دنیل کالویا – فیلم Get Out
  • رابرت پتینسون – فیلم Good Time

بهترین بازیگر مکمل زن

  • هولی هانتر – فیلم The Big Sick
  • الیسون جینی – فیلم I, Tonya
  • لوری متکالف – فیلم Lady Bird
  • لویس اسمیت – فیلم Marjorie Prime
  • تالیا لنیس وبستر – فیلم Good Time

بهترین بازیگر مکمل مرد

  • نمدی آسوموگا – فیلم Crown Heights
  • آرمی همر – فیلم Call Me by Your Name
  • بری کوگان – فیلم The Killing of a Sacred Deer
  • سم راکول – فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • بنی سفدی – فیلم Good Time

بهترین مستند

  • The Departure
  • Faces Places
  • Last Men in Aleppo
  • Motherland
  • Quest

بهترین فیلم بین المللی

  • BPM فیلم (Beats Per Minute) – فرانسه
  • فیلم A Fantastic Woman – شیلی
  • I Am Not a Witch – زامبیا
  • Lady Macbeth – انگلیس
  • Loveless – روسیه

این مراسم در تاریخ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ (۳ مارس ۲۰۱۸) برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *