خانه آخرین خبرها دن گیلوری داستان و جزییاتی از فیلم جدید خود را آشکار کرد

دن گیلوری داستان و جزییاتی از فیلم جدید خود را آشکار کرد

۰
فیلم Nightcrawler (شبگرد)

بیاتومگ – دن گیلروی داستان و جزییاتی در مورد فیلمبرداری فیلم جدید خود با همکاری نتفلیکس که هنوز بدون عنوان است را افشا کرده است. فیلم Roman J. Israel, Esq (جناب رومن جنی اسرائیل) به کارگردانی دن گیلروی در حال حاضر همچنان فرایند اکران را سپری می کند ولی این فیلمساز در تور تبلیغاتی این فیلم زمانی را صرف ارائه جزییاتی در مورد پروژه جدیدش کرد.

این فیلم جدید توسط نتفلیکس تولید خواهد شد و او را با بازیگران اولین فیلمش که برنده جایزه نیز شده بود یعنی فیلم Nightcrawler (شبگرد) در یک تیم قرار خواهد داد. در فیلم شبگرد، جیک جیلنهال و رنی روسو که همسر دن گیلروی نیز می باشد، به نقش آفرینی می پردازند.

دنزل واشنگتن و دن گیلروی
دنزل واشنگتن و دن گیلروی

در مصاحبه ای تازه با دن گیلروی، وی جزییات اندکی از پروژه جدیدش ارائه داد. این پروژه هنوز عنوانی مناسبی ندارد ولی فیلمبرداری آن قرار است در تاریخ ۲ مارس ۲۰۱۸ در لس آنجلس آغاز شود. همچنین احتمال می رود که این فیلم در هالووین سال آینده بر روی نتفلیکس عرضه شود. گیلروی در ادامه افزود:

“دوره فیلم در دوره هنر معاصر در لس آنجلس قرار گرفته است. فیلم قرار است بازیگرانی به بزرگی رابرت آلتمن را به خود جذب کند. بازیگران بسیار بزرگی وجود خواهند داشت و همانطور که ما در این جهان سیر می کنیم، از شخصی به شخصی دیگر می پردازیم. داستان فیلم از طریق این کاراکترهای مختلف بازگو خواهد شد … فیلم یک فیلم درام نیست. فیلم در هالووین سال آینده پخش خواهد شد که به شما در مورد داستان و ژانر فیلم اشاراتی می کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *