بیاتومگ – برایان کی وان اقتباس سریالی کمپانی هولو از کتاب های کمیک Runaways (فراری ها) را ستود و آن را خارق العاده خواند. این نویسنده سرشناس در سال ۲۰۰۳ با مصور آدریان آلفونا همکاری کرد تا کتاب های کمیک فراری ها را برای مارول راه اندازی کنند. در ابتدا ساخت اقتباسی سینمایی از این کتاب های کمیک برای دنیای سینمایی مارول مد نظر بود ولی در سال ۲۰۱۰ تمام این برنامه ها از هم پاشید، چرا که کمپانی مارول تصمیم گرفت تا تمام تلاش خود را برای ساخت The Avengers (انتقام جویان) به کار ببرد.

با این حال، پروژه اکشن-زنده فراری ها توسط کمپانی هولو برداشته شد و به جای فیلم سینمایی، ساخت سریالی از آن برنامه ریزی شد که جاش شوارتز و استفانی سویج مدیر اجرایی آن می باشند. پس از مدت ها انتظار، سرانجام سه قسمت ابتدایی سریال فراری ها، امروز بر روی هولو عرضه می شود.

فصل ۱ سریال Runaways (فراری ها)

برایان کی وان قبلا اظهار داشته بود که حضور شوارتز و سویج در جایگاه مدیر اجرایی سریال بسیار خوب است و قسمت آزمایشی سریال را نیز ستوده بود. حال نیز در مصاحبه ای تازه، به ستایش بیشتر اقتباس سریالی کمپانی هولو از کتاب های کمیکش دست زد. وی می گوید:

“وقتی که من در خلق این کتاب های کمیک کمک کردم، تقریبا همسن بازیگران حال حاضر سریال بودم و الان نیز تقریبا همسن والدینی هستم که در سریال بازی می کنند. وقتی من بچه های واقعی خود را به سر صحنه سریال آوردم تا با بچه های خیالی و فانتزی من ملاقات کنند، لحظه ای بسیار عجیب بود. همه آنها بسیار خوب هستند. این احساس دست می دهد که آنها واقعا از صفحه های کتاب بیرون آمده اند. این سریال خارق العاده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *