بیاتومگ – ظاهرا کارگردان فیلم Nightwing (نایت وینگ) یعنی کریس مک کی در مورد تست بازیگری علنی برای انتخاب بازیگر اصلی این فیلم ابرقهرمانی شوخی نمی کرده است. پس از اینکه کریس مک کی انتخاب بازیگر برای این فیلم را عملیاتی قابل ملاحظه توصیف کرد، وی اعلام کرد که قصد دارد تا تست بازیگری علنی ای را برای نقش دیک گریسون ملقب به نایت وینگ برگزار کند.

در صفحات کمیک دی سی، دیک گریسون سال ها وقت خود را صرف شاگردی بتمن به عنوان رابین کرد ولی دیک در نهایت راه خودش را رفت و ردایی به تن کرد و به نایت وینگ تبدیل شد. این شخصیت مدت زمانی را در خیابان های شهر گاتهام سپری کرد ولی شهر بلادهیون پایگاه اصلی و عملیاتی او بوده است.

دیک گریسون یا Nightwing (نایت وینگ)

این اولین باری نیست که کریس مک کی با این کاراکتر یعنی دیک گریسون کار می کند. وجود کاراکتر رابین در فیلم لگو بتمن دید قابل توجهی به مک کی نسبت به این کاراکتر داده است. کاراکتر دیک گریسون قبلا با بازی کریس اودانل در فیلم های Batman Forever (بتمن برای همیشه) و Batman & Robin (بتمن و رابین) ظاهر شده است.

مک کی در صفحه رسمی اش در شبکه اجتماعی توییتر اظهار داشته که جستجوی عظیمی را برای پیدا کردن بازیگر مناسب برای نقش اصلی فیلم نایت وینگ آغاز خواهد کرد. وی اظهار داشت:

“یک تست بازیگری علنی ای وجود خواهد داشت ولی این شبیه به شانس و احتمالا در قمار است. حرفه بازیگری خود را به شانس واگذار نکنید. به خودتان باور داشته باشید. بر روی خود شرط ببندید و یک نماینده یا مدیر برنامه بگیرید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *