خانه آخرین خبرها انیمیشن سریالی هارلی کویین ساخته خواهد شد

انیمیشن سریالی هارلی کویین ساخته خواهد شد

۰
انیمیشن سریالی هارلی کویین

بیاتومگ – سرویس آنلاین کمپانی برادران وارنر به نام DC digital دستور ساخت سریال انیمیشنی هارلی کویین را داده است. مارگات رابی که در دنیای سینمایی دی سی نقش هارلی کویین را به تصویر می کشد، قرار است در این انیمیشن نیز صداپیشگی این کاراکتر را بر عهده داشته باشد. این سرویس جدید در حال حاضر ساخت سریال اکشن-زنده Titans را در دست دارد و انیمیشن Young Justice را نیز تمدید کرده است که هر دوی آنها در سال ۲۰۱۸ پخش خواهند شد.

محبوبیت زیاد هارلی کویین در میان طرفداران سر سخت کتاب های کمیک و همچنین نفوذ بسیار بیشتر آن در فرهنگ عمومی به لطف بازی مارگات رابی در این نقش در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)، سرویس آنلاین دی سی دیجیتال را بر آن داشته تا سریال انیمیشنی این کاراکتر را بسازد.

انیمیشن سریالی هارلی کویین
انیمیشن سریالی هارلی کویین

گزارش شده که ساخت این انیمیشن بزرگسالانه در قالب ۲۶ قسمت نیم ساعته و در ژانر کمدی اکشن در دستور کار قرار گرفته و مارگات رابی نیز برای صداپیشگی آن مد نظر کمپانی می باشد. بنا بر این گزارش ها، این انیمیشن همراه با حضور کاراکتر پویزن آیوی و دیگر کاراکترهای دی سی خواهد بود و به تلاش های هارلی کویین برای برقراری امپراطوری جنایی خود در شهر گاتهام می پردازد.

اگر به هر دلیلی مارگات رابی قادر نباشد که در این انیمیشن صداپیشگی کند، تولیدکنندگان سریال، ملیسا راچ را که در انیمیشن Batman & Harley Quinn (بتمن و هارلی کویین) صداپیشگی نقش هارلی کویین را بر عهده داشته، برای این نقش مد نظر دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *