خانه آخرین خبرها الکساندرا شیپ به فیلم Son Of Shaft (پسر شفت) پیوست

الکساندرا شیپ به فیلم Son Of Shaft (پسر شفت) پیوست

۰
الکساندرا شیپ

بیاتومگ – الکساندرا شیپ که در فیلم X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آخرالزمان) در نقش مکمل حضور داشته، به جمع بازیگران فیلم Son Of Shaft (پسر شفت) به عنوان نقش اصلی زن پیوسته است.

فیلم اصلی شفت محصول سال ۱۹۷۱ به لطف بازی منحصر به فرد ریچارد راوندتری و موسیقی متن فوق العاده ای از مرحوم آیزاک هایز به عنوان فیلمی کلاسیک با حضور شخصیت اصلی سیاهپوست در نظر گرفته می شود. موفقیت فیلم سبب ساخت دو دنباله از آن شد که به نام های Shaft’s Big Score! (ضرب شست بزرگ شفت) و Shaft In Africa (شفت در آفریقا) می باشد.

فیلم Shaft 2000 (شفت)
فیلم Shaft 2000 (شفت)

در سال ۲۰۰۰ فیلمی بازسازی/دنباله از سری فیلم های شفت با بازی ساموئل ال جکسون در نقش اصلی ساخته شد. در این فیلم جدید کاراکتر جکسون، برادرزاده کاراکتر فیلم های اصلی بود و در چند صحنه از فیلم جدید ریچارد راوندتری نیز حضور داشت. دیگر بازیگران فیلم نیز کریستین بیل، جفری رایت و تونی کالتی بودند و در حالی که فیلم چندان پر سر و صدا نبود، توانست نقدهای نسبتا خوب و سود معقولی بدست بیاورد.

اخیرا نیز اعلام شده که در فیلم پسر شفت، جسی تی آشر (Independence Day: Resurgence) نقش اصلی را بازی خواهد کرد و حال نیز الکساندرا شیپ به عنوان نقش اصلی زن فیلم تایید شده است. تیم استوری (Ride Along) این فیلم را کارگردان خواهد کرد و ریچارد راوندتری بار دیگر کاراکتر خود را به تصویر خواهد کشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *