بیاتومگ – تریلر کاملی از فصل ۵ سریال Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد) منتشر شده است که به اسرار جهان مارول که در این فصل بررسی خواهند شد، اشاره می کند. طرفداران طولانی ترین سریال مارول یعنی ماموران شیلد برای فصل جدید این سریال باید بیشتر صبر کنند و دلیل این تاخیر نیز پخش سریال Inhumans (ناانسان ها) بوده است. اولین تریلر از فصل پنجم سریال ماموران شیلد نیم نگاهی به حافظت زمین توسط ماموران شیلد در برابر تهدیدات بین کهکشانی را ارائه می دهد.

از جمله شخصیت های جدیدی که در فصل ۵ سریال ماموران شیلد دیده می شوند، کاراکتر فلینت، یک نیوهیومن از دنیای کتاب های کمیک مارول برجسته است. علاوه بر این، در این فصل سریال شاهد بازگشت کِری خواهیم بود که بخش کلیدی ای در سریال در این چند فصل بوده است. این تریلر کامل علاوه بر اینکه کاراکترهای جدید را به تصویر می کشد، قهرمانان حقیقی و سختکوش سریال را نیز نشان می دهد که در تلاش اند تا از اوضاع سر در بیاورند.

پخش فصل پنجم سریال ماموران شیلد از روز شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ (۱ دسامبر ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که دو قسمت ابتدایی این فصل در روز شنبه ۱۱ آذر با یکدیگر پخش خواهند شد.

تریلر فصل ۵ سریال Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *