خانه آخرین خبرها ست مایرز مجری گلدن گلوب ۲۰۱۸ شد

ست مایرز مجری گلدن گلوب ۲۰۱۸ شد

۰
ست مایرز

بیاتومگ – مجری برنامه Late Night یعنی ست مایرز برای میزبانی مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ انتخاب شده است. مراسم سال گذشته گلدن گلوب را جیمی فالون میزبانی کرده بود. نامزدهای ۷۵ مین مراسم گلدن گلوب در روز دوشنبه ۲۰ آذر اعلام خواهد شد. مراسم نیز در تاریخ بامداد دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ (۷ ژانویه ۲۰۱۸) برگزار خواهد شد.

مراسم گلدن گلوب از سال ۱۹۴۴ به بعد هر ساله برگزار و جوایز آن توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود اهدا می شود. این مراسم در ابتدا فقط برای فیلم بود ولی در سال ۱۹۵۷ مراسم گلدن گلوب شروع به اهدای جوایز به محصولات سریالی کرد.

مراسم گلدن گلوب
مراسم گلدن گلوب

مراسم گلدن گلوب در واقع تا سال ۲۰۱۰ و در اغلب سال ها میزبانی رسمی نداشته و ریکی جرویس اولین شخصی بود که به طور رسمی در سال ۲۰۱۰ عهده دار این کار بوده است. امی پویلر و تینا فی نیز با یکدیگر میزبانی مراسم را از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ بر عهده داشتند.

اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود اعلام کرده است که میزبان برنامه آخر شب و نویسنده سابق برنامه SNL یعنی ست مایرز وظیفه میزبانی مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ را بر عهده خواهد داشت. همانند دیگر میزبانان قبلی مراسم گلدن گلوب همچون پویلر، فی و فالون، مایرز نیز اولین توجهات به عنوان یک مجری را در برنامه SNL به خود جذب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *