بیاتومگ – اولین تیزر سریال A Discovery of Witches (کشف جادوگران) منتشر شده است که در آن شاهد ترسا پالمر و متیو گود می باشیم. در زیر می توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال اقتباسی از رمان بسیار موفقی به همین نام نوشته دبورا هارکنس می باشد. این رمان فانتزی-تاریخی در سال ۲۰۱۲ منتشر و آغازگر سری رمان های پرفروشی به نام سه‎گانه All Souls شد. دو کتاب دیگر این سه‌گانه نیز رمان Shadow of Night در سال ۲۰۱۲ و رمان The Book of Life در سال ۲۰۱۴ به چاپ رسیدند.

در ابتدا قرار بود که این کتاب های سه‌گانه برای فیلمی سینمایی به اقتباس در بیایند و در همین راستان نیز کمپانی برادران وارنر حقوق آن را خریداری کرد. با این حال، این فیلم سینمایی هرگز تحقق نیافت و حقوق آن به هارکنس بازگشت. در نهایت، شبکه Sky One پیش قدم شد و حقوق این اثر را خریداری کرد و شروع به ساخت اقتباسی سریالی از آن کرد. کیت بروک مدیر اجرایی این سریال است.

اولین تیزر سریال کشف جادوگران منتشر شده و در حالی که این تیزر بسیار کوتاه است ولی همین نیز به قدری می باشد که طرفداران این کتاب ها را سر ذوق می آورد. انتظار می رود که پخش سریال از اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز شود.

تیزر سریال A Discovery of Witches (کشف جادوگران)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *