خانه آخرین خبرها گرت ایوانز در حال ساخت سریال Gangs Of London (گنگسترهای لندن) می باشد

گرت ایوانز در حال ساخت سریال Gangs Of London (گنگسترهای لندن) می باشد

۰
فیلم The Raid: Redemption (یورش: رستگاری)

بیاتومگ – کارگردان فیلم The Raid (یورش) محصول سال ۲۰۱۱ یعنی گرت ایوانز در حال ساخت سریال جدیدی به نام سریال Gangs Of London (گنگسترهای لندن) می باشد. گرت ایوانز با ساخت فیلم اکشن اندونزیایی یورش در سال ۲۰۱۱ به سرعت مشهور شد. در این فیلم یک گروه ضربت باید با مبارزه راه خود را در میان گروه بسیار بزرگ و در حال رشدی از قاتلان باز کنند. صحنه های مبارزه شدید فیلم به سرعت آن را در میان طرفداران ژانر اکشن شناخته شده کرد و ایوانز نیز به سرعت ساخت دنباله آن را در پیش گرفت.

فیلم یورش ۲ به خوبی حوزه فیلم اول را گسترش داد و پلیسی را به تصویر می کشد که به طور مخفی وارد دنیای جنایی می شود. فیلم با اینکه دارای صحنه های اکشن خارق العاده ای زیادی بود ولی داستان و شخصیت ها دارای ضعف های عمده ای بودند. ساخت فیلم سوم این سری فیلم ها برنامه ریزی شده ولی ایوانز فعلا آن را متوقف کرده تا به دیگر پروژه هایش رسیدگی کند.

فیلم The Raid: Redemption (یورش: رستگاری)
فیلم The Raid: Redemption (یورش: رستگاری)

گزارش شده است که گرت ایوانز علاوه بر کار بر روی پروژه های سینمایی اش، در حال توسعه سریال دارم و پر بودجه ای به نام گنگسترهای لندن می باشد. اگر مشکلی رخ ندهد، انتظار می رود که این سریال در سال ۲۰۱۹ پخش شود. داستان فیلم نسخه ای از شهر لندن را به تصویر می کشد که توسط جنگ بین گنگسترها نابود شده است. هنگامی که رهبر بزرگ یک گروه گنگستری به قتل می رسد، مبارزه ای خونین برای پر کردن خلاء قدرت به وجود آمده بر پا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *