بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر سرانجام اولین تریلر رسمی از انیمیشن Smallfoot (پا کوچک)، انیمیشنی ماجراجویی از یک یِتی را منتشر کرده است. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. کمپانی دیزنی و پیکسار بدون شک بزرگترین و قدرتمندترین کمپانی ها در حوزه فیلم های خانوادگی می باشند ولی آنها تنها کمپانی های موفق انیمیشن سازی در هالیوود نمی باشند.

کمپانی ایلومینیشن در سال های اخیر با ساخت انیمیشن های Despicable Me (من نفرت انگیز) قدم های بزرگی برداشته است. علاوه بر آن، کمپانی دریم ورکز و کمپانی فاکس قرن بیستم انیمیشن، نیز در حال تلاش برای حضور پر رنگ تر در این حوزه می باشند. یکی دیگر از رقبا در این حوزه، کمپانی Warner Animation Group می باشد که اخیرا انیمشن های The LEGO Movie (فیلم لگو) و The LEGO Batman Movie (فیلم لگو بتمن) را تولید کرده است.

کمپانی برادران وارنر علاوه بر انتشار تریلر انیمیشن پا کوچک، پوسترهایی از آن منتشر کرده که بیننده ها را با کاراکترهای فیلم آشنا می کند. این پوسترها را در گالری زیر مشاهده می کنید. صداپیشه‌گان انیمیشن پا کوچک شامل چنینگ تیتوم در نقش یک یتی به نام میگو، جیمز کوردن در نقش انسانی به نام پرسی، زندیا در نقش میچی، دنی دویتو در نقش درگول، کامان در نقش استونکیپر، لیبرن جیمز در نقش جیوانجی، جینا رودریگز در نقش کولکا، ایلی هنری در نقش فلیم، جیمی تاتروپ در نقش تورپ و یارا شهیدی در نقش انسانی دیگر به نام برندا می باشد.

این انیمیشن توسط کری کرپاتریک (Over the Hedge, Chicken Run) بر اساس فیلمنامه ای از سرجیو پابلوز (Despicable Me) نوشته و کارگردانی شده است. انیمیشن پا کوچک در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تریلر انیمیشن Smallfoot (پا کوچک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوسترهای انیمیشن Smallfoot (پا کوچک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *