بیاتومگ – در جدیدترین تریلر منتشر شده برای فیلم درام واقعی ۱۲Strong (دوازده نیرومند)، کریس همسوورث بر روی اسب به مبارزه با طالبان مشغول می شود. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. کریس همسوورث پس از حضورش در نقش خدای رعد در فیلم Thor (ثور) در سال ۲۰۱۱ به یکی از شناخته شده ترین بازیگران حال حاضر هالیوود تبدیل شده است و در این میان نیز قابلیت خود در این نقش را در دو فیلم انتقام جویان، فیلم Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) و فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) به نمایش گذاشته است.

البته وی علاوه بر حضور در نقش ثور قدرتمند، در ژانر های دیگر نیز حضور به هم رسانده است که به عنوان مثل می توان ژانر اکشن فانتزی را نام برد. از جمله فیلم های وی در این ژانر شامل فیلم های Snow White and the Huntsman (سفیدبرفی و شکارچی)، The Huntsman: Winter’s War (شکارچی: جنگ زمستانی)، In the Heart of the Sea (در قلب دریا) و همچنین فیلم کمدی ماورالطبیعی Ghostbusters (شکارچیان ارواح) می شود.

کمپانی برادران وارنر دومین تریلر را برای فیلم دوازده نیرومند منتشر کرده است که وقایع حقیقی گروهی از افسران شبه نظامی سی آی ای و نیروهای ویژه آمریکایی که بعد از واقعه ۱۱ سپتامبر برای مبارزه با طالبان فرستاده شدند را به تصویر می کشد. این فیلم را نیکولای فالسیگ کارگردانی کرده و قرار است در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۶ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۸) به اکران در بیاید.

تریلر فیلم ۱۲Strong (دوازده نیرومند)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *