خانه آخرین خبرها بازیگران سریال Too Old To Die Young (برای جوان مرگ شدن زیادی پیر است) مشخص شدند

بازیگران سریال Too Old To Die Young (برای جوان مرگ شدن زیادی پیر است) مشخص شدند

۰
نیکولاس وایندیگ رفن

بیاتومگ – کارگردان نیکولاس وایندیگ رفن بازیگران سریال Too Old To Die Young (برای جوان مرگ شدن زیادی پیر است) محصول کمپانی آمازون را اعلام کرده است.

این کارگردان به همراه نویسنده کمیک اد بروبیکر نویسندگی سریال را بر عهده دارند. کارگردانی سریال نیز به طور کل در دست نیکولاس وایندیگ رفن می باشد. این سریال که توسط کمپانی آمازون برای فصلی در قالب ده قسمت برنامه ریزی شده است، جنایت های زیر شهر لس آنجلس را با دنبال کردن سفرهای وجودی قاتلان کاوش می کند.

نیکولاس وایندیگ رفن
نیکولاس وایندیگ رفن

قبلا از مایلز تلر به عنوان نقش اصلی این سریال یاد شده بود. وی در این سریال نقش پلیس اندوهگینی به نام مارتین را بازی می کند که در دنیای جنایی ای به سبک فیلم جان ویک گرفتار شده که در آن همه نوع خلافکار از آدمکش های سرسخت، یاکوزا، قاتل های کارتل های مکزیکی گرفته تا گنگسترهای روسی و گروه های قاتل نوجوان وجود دارد.

نیکولاس وایندیگ رفن با انتشار تصویری که در بالا ملاحظه می کنید در صفحه خود در توییتر، اسامی بازیگران این سریال را آشکار کرده است. به لطف این تصویر، حال ما می دانیم که علاوه بر مایلز تلر، نیل تایگر فری (Game of Thrones)، جان هاوکس (Winter’s Bone)، کریستینا رودلو (El Vato)، آگوستو آگویلرا (The Predator)، بابز اولسنموکن (The Defenders)، جنا مالون (The Hunger Games: Catching Fire)، کالی هرناندز (Alien: Covenant) و بیلی بالدوین (Backdraft) دیگر بازیگران حاضر در این سریال می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *