بیاتومگ – امیلیا کلارک که در سریال Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) نقش مادر اژدهایان را بازی می کند، بر این باور است که انتقادهایی که به این سریال برای برهنگی اش می شود، بی دلیل است. فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت در حال حاضر در حال فیلمبرداری می باشد و بیننده ها به شدت منتظر فصل پایانی این سریال هستند که شاید بتوان آن را موفق ترین سریال در تاریخ سریال دانست.

سریال بازی تاج و تخت جدا از فتنه های سیاسی هیجان انگیز، دنیای فانتزی گسترده و صحنه های جنگی حماسی، شهرت خود را برای خون های بیش از حد، مرگ های تکان دهنده و برهنگی وافر بدست آورده و برای همین سه مورد نیز به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است، هر چند شاید سریال بیشتر برای نمایش کامل بدن انسان و رابطه جنسی مورد انتقاد قرار می گیرد.

سریال Game Of Thrones (بازی تاج و تخت)
سریال Game Of Thrones (بازی تاج و تخت)

در حالی که برخی منتقدان بر این باورند که برخی از برهنگی ها در سریال محبوب و عوام پسندی همچون بازی تاج و تخت نامناسب و ناجور است، برخی دیگر استدلال می کنند که چنین صحنه هایی بی فایده می باشند و تنها یک هیجان و لذت کم ارزش هستند.

امیلیا کلارک نیز در چندین صحنه برهنگی در سریال بازی تاج و تخت حضور یافته و اظهار داشت که برهنگی سریال نباید مشکل و موضوع باشد. او گفت:

“من کم کم دارم در مورد این موضوع آزرده و رنجیده می شود زیرا مردم می گویند که زمانی که فصل های سریال بازی تاج و تخت شروع می شود، بازدید سایت های غیر اخلاقی(!) کاهش می یابد.”

“من از سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) خیلی خوشم می آید. من این سریال را خیلی دوست دارم و زمانی که فصل اول آن به پایان رسید، گریه کردم چون نمی توانستم ندیدن آن را تصور کنم. این سریال کلا در مورد رابطه جنسی و برهنگی است. در حال حاضر سریال های زیادی حول این موضوع می باشد. مردم تولید مثل می کنند … مردم برای لذت، رابطه جنسی برقرار می کنند. این بخشی از زندگی است.”

۲ دیدگاه ها

 1. Saeed

  ۱۶ خرداد, ۱۳۹۷ در ۰۳:۰۹

  یعنی حاضره جلو منم لخت بشه؟؟رابطه جنسی اگه براش لذت بخشههه.هه

  پاسخ دادن

 2. محسن

  ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۲۰:۲۰

  دمش گرم. کاش ایرانم آزاد بشه😉

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *