خانه آخرین خبرها بهزاد مصری مسئول هک شبکه اچ بی او معرفی شد

بهزاد مصری مسئول هک شبکه اچ بی او معرفی شد

۱

بیاتومگ – فردی که مسئول هک شبکه اچ بی او و انتشار قسمت های پخش نشده و فیلمنامه های سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بوده، شناسایی و متهم شده است. اگر چه فصل هفتم، پر بیننده ترین فصل سریال فانتزی/درام بازی تاج و تخت تاکنون بوده و سرشار از جنگ های شدید، درام خانوادگی و جلوه های ویژه خیره کننده بوده، ولی داستان سریال به دلیل افشاسازی ها مدام در معرض اسپویل قرار داشت.

این مشکل برای اولین بار قبل از پخش سریال آغاز شد و در آن، کل موضوع و داستان فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت فاش شد. در حالی که بسیاری از طرفداران برای باور کردن این داستان در شک و تردید بودند، بدترین ترس های شبکه اچ بی او از طرف برخی از بازیگران سریال مورد تایید قرار گرفت. در ادامه پخش فصل هفتم، اوضاع حتی بدتر نیز شد و فیلمنامه های فصل منتشر شدند و بزرگترین قسمت فصل یعنی قسمت ششم به طور سهوی توسط شبکه اچ بی او اسپانیا پخش شد.

هکر ایرانی شبکه اچ بی او
هکر ایرانی شبکه اچ بی او

بنا بر گزارش های جدید منتشر شده، این هکر شناسایی و متهم شده است. متهم یک هکر نظامی سابق به نام بهزاد مصری بوده که به دنبال کسب پول از این طریق بوده و قبلا نیز از مهارت های هک خود برای حمله به سیستم های نرم افزاری هسته ای و زیرساخت های اسرائیل استفاده می کرده است. بهزاد مصری به اتهام دزدیدن فیلمنامه سریال بازی تاج و تخت و درخواست ۶ میلیارد دلار پول غیر قابل ردیابی به عنوان باج تحت تعقیب قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش، بهزاد مصری در حال حاضر در ایران سکونت دارد ولی مقامات آمریکایی بر این باورند که این اتهامات بتواند بازدارنده کسانی باشد که در آینده قصد هک شبکه اچ بی او یا هر سازمان دیگری را دارند.

یک دیدگاه

  1. jacob

    ۴ آذر, ۱۳۹۶ در ۱۸:۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *