خانه آخرین خبرها تقاضاها برای نسخه اصلی فیلم Justice League (لیگ عدالت) افزایش یافته است

تقاضاها برای نسخه اصلی فیلم Justice League (لیگ عدالت) افزایش یافته است

۰
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

بیاتومگ – تقاضا برای انتشار نسخه اولیه و اصلی فیلم Justice League (لیگ عدالت) که توسط زاک اسنایدر انتخاب شده از سوی طرفداران بسیار زیاد شده و تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار امضا جمع شده است. بدون شک همه می دانند که صحبت های زیادی وجود داشت که بر روی تولید فیلم لیگ عدالت سایه انداخته بود ولی هیچ کدام از آنها به اندازه تغییر کارگردانی درست قبل از شروع فیلمبرداری دوباره بزرگ نبوده است.

قبل از شروع فیلمبرداری دوباره برخی از صحنه های فیلم، زاک اسنایدر به دلیل مشکلات خانوادگی، این وظیفه را به جاس ویدون محول کرد. با وجود اینکه جاس ویدون دارای نمونه کارهای قوی ای بوده که سبب موفقیت دو فیلم انتقام جویان کمپانی مارول شده، طرفداران دی سی اظهار می دارند که امکان دارد فیلم تحت سکان داری جاس ویدون از چشم انداز ابتدایی اسنایدر منحرف شده باشد.

فیلم Justice League (لیگ عدالت)

متاسفانه به نظر می رسد این اظهارات درست می باشد. فیلم لیگ عدالت با وجود دارا بودن لحظات درخشان، احساس گسستگی و بی ربط بودن را منتقل می کند. در اغلب موارد نیز به نظر می رسد که لیگ عدالت دو فیلم متفاوت می باشد که برای جلب توجه به یکدیگر برخورد کرده اند. درسی که ما از این موضوع یاد گرفته ایم، این است که سبک فیلمسازی ویدون و اسنایدر اصلا قابل ترکیب شدن نیست و همین نیز سبب شد تا محصول نهایی یعنی فیلم لیگ عدالت دارای پتانسیل زیادی باشد که به طور کامل رها نشده است. این باعث شرمساری است زیرا تمام عناصر درست به خوبی به کار گرفته شدند، به خصوص بازیگران، و اولین مشکل خیره کننده، نحوه کنار هم قرار گرفتن تمام این بازیگران است.

در حالی که ممکن است هرگز نسخه اصلی فیلم لیگ عدالت منتشر نشود، ولی طرفداران در حال فشار وارد کردن به کمپانی برادران وارنر برای انتشار نسخه زاک اسنایدر از فیلم لیگ عدالت می باشند. طرفداران در حال جمع آوری امضا برای این تقاضا می باشد و در حال حاضر نیز تعداد امضاها به ۱۱۰ هزار رسیده و هر لحظه نیز به آن افزوده می شود. بنا بر گزارش ها، نسخه زاک اسنایدر از فیلم لیگ عدالت کامل شده و تصویرگری کامپیوتری آن نیز تکمیل شده و موسیقی متن آن نیز توسط آهنگساز ابتدایی فیلم یعنی جانکی ایکس ال ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *