خانه آخرین خبرها فیلم Extinction (انقراض) تاریخ اکران خود را از دست داد

فیلم Extinction (انقراض) تاریخ اکران خود را از دست داد

۰
فیلم CHiPs (چیپس)

بیاتومگ – کمپانی یونیورسال به طور رسمی فیلم علمی-تخیلی و هیجان انگیز Extinction (انقراض) را از فیلم های سال ۲۰۱۸ خود خارج کرده است. مایکل پنا (Ant-Man و Crash)، لیزی کاپلان (Now You See Me 2 و Allied) و مایک کولتر (Luke Cage) بازیگران این فیلم می باشند. در ابتدا قرار بود که فیلم انقراض در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸ (۶ بهمن ۱۳۹۶) اکران شود.

فیلم Extinction (انقراض) ماجرای مایکل پنا را دنبال می کند که کابوسی وحشتناک و تکراری در مورد از دست دادن خانواده اش می بیند. وقتی زمین مورد هجوم بیگانگان قرار می گیرد، این مرد به قدرت ناشناخته ی خود برای مقابله با بیگانه ها بخاطر حفظ خانواده ی خود پی می برد، لیزی کاپلان نیز در فیلم نقش همسر مایکل پنا را بازی می کند.

فیلم Item 47 (مورد 47)
فیلم Item 47 (مورد ۴۷)

تهیه کنندگان فیلم، تاد لیبرمن و دیوید هوبرمن (تهیه کنندگان فیلم های The Fighter و Beauty and the Beast) می باشند و ناتان کاهان، جو دریک، ارین وسترمن و کلی کنوپ نیز مدیران اجرایی این فیلم می باشند. تایید شده که کمپانی یونیورسال به طور رسمی فیلم انقراض را برنامه اکران فیلم های خود در سال ۲۰۱۸ خارج کرده و هنوز بیانیه ای رسمی برای این تصمیم منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *