جیزل بانچن و کندال جنر

بیاتومگ – کندال جنر ۲۲ ساله امسال توانست در لیست سالیانه فوربز از جیزل بانچن سبقت بگیرد و عنوان پر درآمدترین مدل سال ۲۰۱۷ را از آن خود کند. بانچن ۳۷ ساله این عنوان را از سال ۲۰۰۲ در دست خود داشته است.

جنر توانست در طی ۱۲ ماه گذشته به لطف قراردادهای میلیون دلاری خود با شرکت های بزرگی همچون آدیداس، لاپرلا و غیره، ۲۲ میلیون دلار درآمد کسب کند که بیش از دو برابر درآمد ۱۰ میلیون دلاری سال گذشته وی می باشد. بانچن نیز با درآمد ۱۷.۵ میلیون دلاری خود در جایگاه دوم این لیست قرار دارد. جایگاه سوم لیست پر درآمدترین مدل های سال ۲۰۱۷ را نیز کریسی تیگن با درآمد ۱۳.۵ میلیون دلاری بدست آورده است.

بلا هدید
بلا هدید

در ادامه این لیست ده نفره نیز به ترتیب آدریانا لیما با درآمد ۱۰.۵ میلیون دلار، جیجی هدید و رزی هانتینگتون-وایتلی هر کدام با درآمد ۹.۵ میلیون دلار، کارلی کلوس با درآمد ۹ میلیون دلار، لیو ون با درآمد ۶.۵ میلیون دلار، بلا هدید با درآمد ۶ میلیون دلار و اشلی گراهام با درآمد ۵.۵ میلیون دلار قرار گرفته اند.

بلا هدید که ۲۱ سال سن دارد، جوان ترین فرد حاضر در این لیست می باشد و لیو ون نیز تنها مدل رنگین پوست در این لیست است. ظاهرا کندال جنر به دلیل قرارداد پرسودش با کمپانی لاپرلا، در برنامه ویکتوریا سیکرت امسال حضور نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *