جنیفر لارنس و دارن آرونوفسکی

بیاتومگ – جنیفر لارنس و دارن آرونوفسکی پس از یک سال با یکدیگر بودن، سرانجام جدا شدند. چندین منبع این خبر را تایید کرده اند. این دو که در فیلم Mother (مادر) محصول سال ۲۰۱۷ با بازی جنیفر لارنس و کارگردانی دارن آرونوفسکی با یکدیگر همکار بودند، بعد از آن برای حدود یک سال با یکدیگر قرار می گذاشتند.

منبعی اظهار داشته که این جدایی حدود یک ماه پیش اتفاق افتاده است. جدایی آنها یک جدایی دوستانه بوده و این دو همچنان با یکدیگر دوست و صمیمی می باشند. منبع دیگری نیز اظهار داشته که آخرین حضور این دو با یکدیگر در عموم به ماه نوامبر و مراسم Governors Awards در لس آنجلس بر می گردد و در حالی که این دو از یکدیگر جدا شده بودند ولی همچنان در این مراسم در کنار یکدیگر نشسته بودند و دوستانه رفتار می کردند.

فیلم !mother (مادر)

قبلا مصاحبه ای با این دو نفر صورت گرفته بود و آنها نسبت به یکدیگر حرف های بسیار خوبی زده بودند. جنیفر لارنس ۲۷ ساله اظهار داشته بود:

“دارن آرونوفسکی، فردی درخشان و به شدت غریزی است.”

در ادامه نیز آرونوفسکی در مورد لارنس اذعان کرد:

“او بازیگر با استعدادی است که تنها یک بار در یک نسل وجود دارد. خوب، من نمی دانم که چه چیزی سبب بزرگی و خوبی او شده است، شاید پدر و مادرش بوده یا شاید آب کنتاکی او را اینگونه کرده است. من هیچ ایده ای ندارم ولی او بازیگر با استعدادی است که تنها یک بار در هر نسل یافت می شود و او گردباد، طوفان، زلزله و رعد و برقی از استعداد است.”

جنیفر لارنس قبلا با هم بازی خود در فیلم های X-Men (ایکس من) یعنی نیکولاس هولت دوست بوده و در سال ۲۰۱۵ نیز رابطه عاشقانه ای با عضو گروه کولدپلی، کریس مارتین داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *