توجه: متن زیر ممکن است قسمتی از فیلم را فاش می کند.

بیاتومگ – پس از پایان فیلم Justice League (لیگ عدالت) و پایان یافتن تیتراژ پایانی آن، بیننده ها شاهد اشاره ای به شروران بعدی دنیای دی سی هستند. در این سکانس پسا تیتراژ فیلم لیگ عدالت، دث استروک با بازی جو منگنیلو با لکس لوثر با بازی جسی آیزنبرگ ملاقات می کند که اشاره دارد که این شروران از همکاری این ابرقهرمانان و شکل گرفتن لیگ چندان خوشحال نیستند. در واقع، پس از تخیله تیمارستان آرکهام، به نظر می رسد که این سرباز مزدور و این نابغه میلیاردر در حال طرح ریزی برای ایجاد تیمی از افراد شبیه به خودشان می باشند.

پس از اینکه به بازگشت دث استروک در سال ۲۰۱۶ اشاره شد، تصویری کوتاه نیز از وی به نمایش در آمد. در این ویدیوی کوتاه، جو منگنیلو به آرامی به سوی دوربین قدم بر می دارد. همین ویدیوی کوتاه سبب به هیجان در آمدن طرفداران شد و کمپانی برادران وارنر را بر آن داشت تا اعلام کند که در فیلم مستقل بتمن، دث استروک دشمن بتمن با بازی بن افلک خواهد بود.

فیلم Justice League (لیگ عدالت)
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

در حالی که شایعات زیادی حول حضور بن افلک در نقش بتمن در آینده دی سی وجود دارد و همچنان مشخص نیست که چه بر سر فیلم مستقل بتمن می آید و اصلا داستان آن در مورد چیست، ولی فیلم لیگ عدالت در سکانس پسا تیتراژ خود، جواب سوال مربوط به آینده جو منگنیلو در نقش دث استروک در آینده دنیای سینمایی دی سی را داد. همانطور که در فیلم لیگ عدالت مشخص شد، منگلینو هنوز فردی است که این لباس نارنجی را بر تن خواهد کرد.

در همین راستا نیز این بازیگر تصویر بالا را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر و تایید کرد که دث استروک همچنان بخشی از دنیای سینمایی دی سی است. در این راه نیز، وی تنها نبوده و کارگردان فیلم لیگ عدالت یعنی زاک اسنایدر نیز با انتشار تصویر زیر از خودش و دث استروک در سر صحنه فیلم، مهر تاییدی بر این موضوع زده است.

تصویر پشت صحنه فیلم Justice League (لیگ عدالت)

فیلم Justice League (لیگ عدالت)
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *