جنیفر لارنس

بیاتومگجنیفر لارنس آماده است تا به ریشه های خود در کنتاکی بازگردد. این بازیگر ۲۷ ساله یکی از نیروهای متحرکه هالیوود بوده و پس از اینکه برای نقشش در فیلم Silver Linings Playbook (دفترچه امیدبخش) در سال ۲۰۱۲ برنده اسکار شد و نقش اصلی سری فیلم های Hunger Games (عطش مبارزه) را بر عهده گرفت، بدون توقف در حال بازی در فیلم های مختلف است.

اما پس از هفت سال حضور مدوام در جلوی دوربین و به طور متوسط سالیانه نقش آفرینی در سه فیلم، وی آماده است تا برای مدتی از بازیگری فاصله بگیرد و استراحت کند. جنیفر در مصاحبه ای تازه اظهار داشت:

“من می خواهم که یک مزرعه بخرم. می خواهم در مزرعه باشم و شیر بزها را بدوشم.”

با این حال، قبل از اینکه او به مزرعه و حومه شهر برود، باید در پروژه های بسیاری از جمله فیلم بیوگرافی و درام Bad Blood (تنفر شدید) به کارگردانی آدام مک کی، فیلم جاسوسی و هیجان انگیز Red Sparrow (گنچشک قرمز) و جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مردان ایکس یعنی فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) به نقش آفرینی بپردازد.

جنیفر لارنس

هر چند، در سال گذشته وی در مصاحبه ای اظهار داشته بود:

“من دوست ندارم که از خواب بیدار شوم و کاری برای انجام دادن نداشته باشم یا در حالی به خواب بروم که کاری را به پایان نرسانده ام.  این واقعا من را افسرده می کند.”

با این حال، به نظر می رسد که وی نظر خود را تغییر داده و در مصاحبه ای در اوایل امسال گفته بود:

“من از استراحت و فاصله گرفتن از کار برای مدتی لذت می برم. آن گفته هایم واقعا مسخره بودند. من دیوانه بودم. استراحت واقعا عالی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *