خانه آخرین خبرها کاراکتر همگذری دو سریال مردگان متحرک مشخص شد

کاراکتر همگذری دو سریال مردگان متحرک مشخص شد

۰
همگذری دو سریال مردگان متحرک

بیاتومگ – پس از هفته ها گمانه زنی، سرانجام مورگان جونز با بازی لینی جیمز به عنوان کاراکتری معرفی شد که در همگذری دو سریال مردگان متحرک یعنی سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) و Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) حضور خواهد داشت. چند روز پیش شبکه ای ام سی اعلام کرده بود که به زودی کاراکتر همگذری این دو سریال را معرفی خواهد کرد و از آن زمان نیز طرفداران مشتاقانه منتظر این خبر بودند. حال باید دید که چگونه این کهنه کاراکتر سریال مردگان متحرک سر از سرزمین ترس از مردگان متحرک در می آورد.

در این چند سالی که از پخش سریال ترس از مردگان متحرک می گذرد، سازندگان این دو سریال به سرعت کراس اور یا همگذری این دو سریال آخرالزمانی را رد می کردند. علاوه بر این، این دو سریال در دو نقطه زمانی متفاوت از یکدیگر سیر می کنند و به نظر می رسد که سریال ترس از مردگان متحرک هیچ عجله ای برای رسیدن به سریال اصلی ندارد. با توجه به این موضوع، زمانی که شبکه ای ام سی اعلام کرد که یک کاراکتر از سریال مردگان متحرک در سریال ترس از مردگان متحرک حضور خواهد یافت، طرفداران بسیار تعجب کردند و شوکه شدند.

فصل 8 سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

رایج ترین حدس و گمان ها در این مورد، این بود که احتمالا این کاراکتر آبراهام فورد با بازی مایکل کادلیتز خواهد بود که پس از اینکه در سریال اصلی توسط نیگان و با سلاح مخصوصش یعنی لوسیل، مغزش متلاش شد، دیگر بخشی از سریال نبود. هر چند، آبراهام برای چند صحنه فلش بک در اواخر فصل هفتم سریال حضور یافت و مایکل کادلیتز نیز به طور عمومی اعلام کرد که دوست دارد تا به بازی این کاراکتر همچنان ادامه بدهد. با این حال، اکنون می دانیم که این حدس بسیار اشتباه بوده است چرا که مورگان کاراکتری است که بین دو سریال سفر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *