خانه آخرین خبرها تولید فصل آخر سریال House of Cards (خانه پوشالی) به زودی از سر گرفته می شود

تولید فصل آخر سریال House of Cards (خانه پوشالی) به زودی از سر گرفته می شود

۰
سریال House of Cards (خانه پوشالی)

بیاتومگ – استودیو فیلم و سریال مدیا رایتس کپیتال به دنبال آن است تا تولید سریال House of Cards (خانه پوشالی) محصول نتفلیکس را از سر بگیرد. در حال حاضر، تولید سریال خانه پوشالی به دلیل اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه کوین اسپیسی متوقف شده است.

پس از آشکار شدن این اتهامات و در ادامه این سلسله مشکلات برای اسپیسی، خالق سریال خانه پوشالی و نتفلیکس به سرعت واکنش نشان دادند و اعلام کردند که فصل ششم آخرین فصل این سریال خواهد بود و ساخت نسخه های فرعی این سریال بدون کاراکتر فرانک آندروود با بازی اسپیسی در جریان است. سپس نیز تولید فصل ششم سریال خانه پوشالی متوقف شد و سیستمی برای بازیگران و عوامل سریال در نظر گرفته شد تا آنها بتوانند به راحتی در مورد برخورد جنسی احتمالی خود با اسپیسی سخن بگویند و شکایت کنند. پس از این جریانات نیز برخی از عوامل سریال خانه پوشالی از آزار و اذیت جنسی توسط کوین اسپیسی خبر دادند.

سریال House of Cards (خانه پوشالی)

گزارش شده است که تولید فصل ششم و پایانی سریال خانه پوشالی قرار است از تاریخ ۸ دسامبر امسال آغاز شود. کمپانی مدیا رایتس در بیانیه ای این خبر را اعلام و از برنامه ای برای بازیگران و عوامل سریال پرده برداری کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است:

“ما همچنان با همکاری خود با نتفلیکس ادامه می دهیم به این امید که به زودی تولید سریال از سر گرفته شود. همانطور که ما همچنان این بحث ها را ادامه می دهیم، با یکدیگر تعیین کرده ایم که عوامل سریال برای دو هفته وقفه اضافی، حقوق دریافت کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *