خانه آخرین خبرها کمپانی مارول ۲۰ فیلم برای بعد فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) مد نظر دارد

کمپانی مارول ۲۰ فیلم برای بعد فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) مد نظر دارد

۰
فیلم Avengers 4 (انتقام جویان 4)

بیاتومگ – دنیای سینمایی مارول همه چیز را برای فاز بعدی خود آماده کرده است، زیرا مدیر کمپانی مارول یعنی کوین فیج اظهار داشته که آنها در حال حاضر ۲۰ فیلم برای بعد از فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) برنامه ریزی کرده اند. هنوز پنج فیلم دیگر تا پایان یافتن فاز سوم این سری فیلم های بسیار موفق ابرقهرمانی باقی مانده است ولی این استودیو در حال حاضر به گام های بعدی فکر می کند و ثابت کرده که آنها برنامه ای برای کم کردن سرعت خود ندارند.

امسال، دهمین سالی است که کمپانی مارول وارد تجارت فیلمسازی شده است و کمپانی مارول به دنبال آن است تا این مرحله برجسته در تاریخ خود را با اکران سه فیلم در سال ۲۰۱۸ یعنی فیلم های Black Panther (پلنگ سیاه) و Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و Ant-Man and the Wasp (انت من و واسپ) جشن بگیرد. ولی همانطور که ما به آرامی در حال پیشروی به سوی پایان دنیای سینمایی مارول هستیم، می دانیم که این پایان، شروع چیز جدیدی است. و در حالی که کوین فیج و گروهش مشتاق تمرکز بر روی وظیفه ای می باشند که در دست دارند، ولی این به معنای آن نیست که آنها مسیر روشن و بلند مدتی برای آینده فیلم های مارول ندارند.

دنیای سینمایی مارول

در مصاحبه ای تازه، کوین فیج که در حال صحبت در مورد دنیای سینمایی مارول بود، اظهار داشت که در حال حاضر برنامه های بسیار خوبی برای سال های آینده مارول وجود دارد و همین الان نیز ۲۰ فیلم برای آن سال ها در دست توسعه می باشد. با توجه به این موضوع و مقایسه آن با سرعتی که آنها در روند خود در ده سال اخیر داشته اند، می توان به راحتی گفت که این پروژه های در حال توسعه، ۱۰ سال داستان آینده مارول را پوشش خواهند داد. کوین فیج گفته بود:

“تاکنون در دنیای سینمایی مارول، ۲۲ فیلم ساخته شده و ما ۲۰ فیلم دیگر را در دست داریم که از روی عمد با هر آنچه که قبلا ساخته ایم، کاملا متفاوت خواهند بود. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *